20.9 °C, 2.1 m/s, 90.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSociālais atbalstsČernobiļas avārijas seku likvidatori var pieteikties pabalstam
Černobiļas avārijas seku likvidatori var pieteikties pabalstam
12/04/2021

Černobiļas atomelektrostacijas (AES) avārijas seku likvidēšanas dalībnieki no 15. aprīļa līdz 15. decembrim Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē var pieteikties ikgadējam pašvaldības pabalstam. Sociālo lietu pārvaldē informē, ka tradicionālais kopā sanākšanas pasākums, ņemot vērā noteiktos pulcēšanās ierobežojumus, šogad nenotiks.

Jelgavas pašvaldība pilsētā deklarētajiem Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem ik gadu piešķir 50 eiro pabalstu rehabilitācijai. Pēc Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes datiem, Jelgavas pilsētā ir reģistrētas 70 šādas personas, kas var pretendēt uz ikgadējo pabalstu. Lai to saņemtu, personai jāiesniedz pieteikums. Iesnieguma veidlapa pabalsta piešķiršanai “Iesniegums bez ienākumu izvērtēšanas” ir pieejama Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē (Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9) uz galda pie Informācijas kabineta, bet to var arī izdrukāt. Veidlapa izdrukāšanai pieejama Jelgavas pilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Institūcijas”, “Jelgavas Sociālo lietu pārvalde”, apakšsadaļā “Dokumenti/veidlapas”.

 

Iesniegumā obligāti jānorāda bankas konta numurs, uz kuru pārskaitīt pabalstu, kā arī Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnnieka apliecības numurs. Aizpildītais iesniegums jāiemet tam paredzētā kastītē pie Informācijas kabineta. Iesniegumu, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, var nosūtīt arī pa e-pastu soc@soc.jelgava.lv vai iesniegt, izmantojot portāla Latvija.lv e-pakalpojumu “Iesniegums iestādei”.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē