25.3 °C, 3.1 m/s, 55 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaCeturtdien turpina sniega izvešanu no pilsētas un grants ielu tīrīšanu
Ceturtdien turpina sniega izvešanu no pilsētas un grants ielu tīrīšanu
28/01/2021

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka ziemas dienests šodien, 28. janvārī, turpina sniega izvešanu no Satiksmes un Pasta ielas. Turpinās arī pilsētas grantēto ielu tīrīšana. 

Trešdienas vakarā ap pulksten 21 tīrītas un kaisītas asfaltētās ielas 3. maršrutā, kā arī pašvaldības kopjamās ietves. Ņemot vērā to, ka ne visi privātīpašnieki ievēro pilsētas saistošajos noteikumos noteikto atbildību, tīrot sniegu arī no īpašumam piegulošās ietves, aizvadītajā naktī tīrītas arī ietves, kas nav pašvaldības pārziņā – Pulkveža Oskara Kalpaka ielā no Rūpniecības līdz Raiņa ielai, Rūpniecības, Atmodas, Tērvetes, Dambja, Raiņa, Aviācijas, Pērnavas ielā, Bērzu ceļā, Garozas, Cukura, Peldu ielā, ietves ap Zemgales Olimpisko centru (Akmeņu, Kronvalda, Lāčplēša, Imantas ielā). Darbos bija iesaistīti deviņi mazie traktori un sētnieki.

 

Aizvadītajā diennaktī no sniega attīrīti piebraucamie ceļi un automašīnu stāvlaukumi pie Jelgavas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēm, kā arī lielais stāvlaukums Sporta ielā 2.  

 

Tāpat vakar sākta sniega izvešana no Satiksmes ielas, kas turpinās arī šodien. Vēl šodien plānots izvest sniegu no Pasta un Pērnavas ielas. Ziemas dienests arī veic grantēto ielu attīrīšanu no sniega. Sniega izvešanas un grants ielu tīrīšanas darbos iesaistītas septiņas tehnikas vienības.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē