-4.7 °C, 0.9 m/s, 91.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiCienījamie uzņēmēji!
Cienījamie uzņēmēji!
18/10/2012

Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā, 18. novembrī, mūsu pilsētā ir tradīcija atzīmēt šos svētkus kopīgi. Neatņemama šo svētku sastāvdaļa ir uguņošana, ko krāšņāku padarīt varat Jūs. Jau vairākus gadus, sadarbojoties pašvaldībai un uzņēmējiem, šo tradīciju ir izdevies saglabāt. Tādēļ Jelgavas pilsētas dome un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija aicina Jūs ziedot līdzekļus, lai valsts svētki pilsētniekiem un viņu viesiem būtu gaiši, priecīgi un svinīgi!

Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā, 18. novembrī, mūsu pilsētā ir tradīcija atzīmēt šos svētkus kopīgi. Neatņemama šo svētku sastāvdaļa ir uguņošana, ko krāšņāku padarīt varat Jūs. Jau vairākus gadus, sadarbojoties pašvaldībai un uzņēmējiem, šo tradīciju ir izdevies saglabāt. Tādēļ Jelgavas pilsētas dome un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija aicina Jūs ziedot līdzekļus, lai valsts svētki pilsētniekiem un viņu viesiem būtu gaiši, priecīgi un svinīgi!

Līdzekļus uguņošanai var ieskaitīt  Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas kontā: Citadele banka Jelgavas filiāle kods: PARXLV22, konts LV73PARX0012465510001 ar norādi “Svētku uguņošanai” vai pašvaldības aģentūras „Kultūra” SEB BANKA Jelgavas filiāles ziedojumu kontā: reģ. Nr. 90001282471, LV94UNLA0050001058011 ar norādi „Svētku uguņošanai”.
 
Andris Rāviņš, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs
Imants Kanaška, Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs
Mintauts Buškevics, Jelgavas pilsētas pašvaldības aģentūras „Kultūra” direktors