-5.9 °C, 3.1 m/s, 88.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiCilvēki ar invaliditāti saņem profesionālās kvalifikācijas apliecības
Cilvēki ar invaliditāti saņem profesionālās kvalifikācijas apliecības
23/06/2008

Ceturtdien, 26.jūnijā, plkst. 11:00 Jelgavas reģionālajā Pieaugušo izglītības centrā lielajā zālē trīsdesmit seši cilvēki ar invaliditāti gatavojas saņemt profesionālās kvalifikācijas apliecības Datorsistēmas un Programmēšana izglītības programmās.

Svinīgajā absolventu sveikšanā piedalīsies Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, pasākuma laikā tiks prezentēts projekta „Profesionālās izglītības pieejamības uzlabošana invalīdiem Zemgales reģionā” rezumējums un noslēgumā apspriežu zālē klātesošie diskutēs par izglītības piedāvājuma attīstību cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem.

No marta līdz jūnijam projekta dalībnieki praksē pielietoja ar e-apmācību metodi apgūtās zināšanas profesionālās izglītības programmās Datorsistēmas un Programmēšana. Atsaucīgi uzņēmumi un iestādes, kas nodrošināja projekta dalībniekus ar prakses vietām, bija no visa Zemgales reģiona: Jelgavas pilsētas domē, Ozolnieku novada domē, Ķekavas pagasta padomē, Vecumnieku pagasta padomē, Jaunjelgavas pilsētas ar lauku teritoriju domē, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā, Jelgavas 3.pamatskolā, Līvbērzes vidusskolā Auces Pieaugušo izglītības un informācijas centrā, Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldē, Bauskas pilsētas domē, Bauskas pilsētas daudzfunkcionālajā rehabilitācijas centrā “Ābele”, Bauskas pilsētas Sociālajā dienestā, A/S „Jelgavas mašīnbūves rūpnīca”, SIA “Maxima”, SIA „AVK FUN”, SIA “Tīkla Eksperts”, IK “Sudraba Adatiņa”, SIA “BAC Metal”, Sieviešu invalīdu organizācijā “Zvaigzne”, SIA „Iecavas Optika”, SIA „BRJ-AUTO”, SIA „EKOS-M”, SIA „LITAGRA”, SIA „ Lattelekom BPO” un SIA „Koks un Komforts”.

Projekta dalībniekiem ir iespēja plānot studijas augstākās izglītības mācību iestādēs, kā arī paveras iespējas iekļauties darba tirgū, izmantojot jauniegūto specialitāti.

Projekta kopējās izmaksas ir 325 010,47 latu un visu šo summu apmaksās no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja
Projekta vadītāja
Ingrīda Muraškovska