16.9 °C, 1.6 m/s, 92.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsCīņu par kausu turpinās pret “Ventspili”
Cīņu par kausu turpinās pret “Ventspili”
08/10/2020

Šodien izlozēti “Viensviens” Latvijas kausa ceturtdaļfināla pāri. Izlozē noskaidrots, ka FK “Jelgava” pie sevis uzņems FK “Ventspils”.

Pārējie ceturtdaļfināla pāri ir šādi: “Valmiera” FC uzņems Tukuma komandu, “RFS” cīnīsies ar “Riga” FC, savukārt “Spartaks Jūrmala” gaidīs pie sevis Liepājas futbolistus.

 

Latvijas kausa ceturtdaļfināla spēle starp Jelgavas un Ventspils komandām notiks 21. oktobrī pulksten 13.30 Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā.

 

Jāatgādina, ka FK “Jelgava”, tāpat kā citi “Optibet” virslīgas klubi, turnīrā iesaistījās no astotdaļfināla. Tajā izlozes rezultātā par mūsu komandas pretiniekiem kļuva 3. līgas komanda “Kauguri/Beitar”. Spēlē ar 9:0 uzvarēja jelgavnieki un iekļuva nākamajā kārtā.

 

Jāatgādina, ka šogad kausa izcīņā piedalījās vēl viena Jelgavas komanda – “Albatroz SC/FS Jelgava” –, kura no turnīra izstājās soli pirms astotdaļfināla.

 

Šīs sezonas Latvijas kausa izcīņas fināls notiks 8. novembrī Ventspils Olimpiskā centra stadionā. Jāuzsver, ka “Viensviens” Latvijas kausa izcīņā klubi sacenšas ne tikai par trofeju, bet arī par tiesībām pārstāvēt Latviju eirokausos, konkrēti, UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā.

 

Latvijas kausa izcīņas vēsturē kopš 1936. gada pie prestižās trofejas tikušas 38 dažādas klubu komandas, bet kopš valsts neatkarības atgūšanas kausu virs galvas cēlušas 12 dažādas vienības, tostarp FK “Jelgava”. Pašreizējā trofejas glabātāja ir “RFS”.

 

Foto: no FK “Jelgava” arhīva/Ivars Veiliņš