23.2 °C, 2.8 m/s, 60.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiCirka triki uz ledus
Cirka triki uz ledus
04/04/2005

Brīnumainie triki un mistikas pilnie izrāžu priekšnesumi ir lieliska izklaide gan bērniem, gan visai ģimenei. Programmā “Mirdzošais ledus” būs skatāmi cirka triki ar uguns apli, žonglēšana ar lieliem metamajiem kauliņiem un bumbām, speciāla deja uz pusmetru garām slidām, klaunu un Pelnrušķītes priekšnesumi, cilvēks-slidotājs uz milzu riteņa, kā arī citi pārsteidzoši brīnumi. Visi priekšnesumi notiks uz ledus.

Uzveduma krāšņākie numuri ir vairākkārtēji Pasaules čempionātu daiļslidošanā dalībnieki – slidotāji Jekaterina Bandurina un Aleksejs Rjabovs, kā arī Krievijas daiļslidošanas meistare Jūlija Plaščinska, Vissavienības cirka mākslinieku konkursa laureāte Gaļina Holopova ar uzvedumu “Dresētie baloži” un Krievijas 1993. gada čempiona/1992. gada Japānas sudraba kausa ieguvēja Dmitrija Šalahova priekšnesums “Jautrais akrobāts”.

Pusotru stundu garās izrādes būs iespējams redzēt arī: 6.aprīlī plkst. 18:00 Liepājas ledus hallē, 7.aprīlī plkst. 18:00 Ventspils Olimpiska centra ledus hallē, 8.aprīliī plkst. 18:00 Aizkraukles ledus hallē, 9.aprīlī plkst. 12:00 un 15:00 Rīgas Sporta pilī, 10.aprīlī plkst.13:00 Daugavpils ledus hallē.

Latvijā cirks uz ledus kā šova nozare nav pagaidām izveidojusies, savukārt Krievijā tā ar lieliskiem panākumiem darbojas jau vairāk nekā 30 gadus. Ledus teātra studija “Aleko” darbojas jau no 1977.gada un to ir absolvējuši daudzi šobrīd jau profesionāli mākslinieki, kuri piedalījušies starptautiskās daiļslidošanas sacensībās un koncertējuši gan Krievijā, gan ārzemēs – Baltkrievijā, Polijā, Francijā, Itālijā, Somijā, Omānā un citur.

Informāciju sagatavoja Mārīte Šmaukstele, Rīgas studijas “Ledus teātris” vadītāja.