15.6 °C, 2 m/s, 92.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsēta“Citādā darba dienā” aicina iepazīt kopstrādes telpas Jelgavā
“Citādā darba dienā” aicina iepazīt kopstrādes telpas Jelgavā
26/07/2022

Ceturtdien, 28. jūlijā, no pulksten 10 līdz 16 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas biznesa inkubators aicina uz pasākumu “Citāda darba diena”, kas pēc divu gadu pārtraukuma atkal pulcēs interesentus uz kopā strādāšanu un ikdienas darba vides maiņu.

“Šī būs trešā reize, kad atveram biznesa inkubatora durvis Jelgavā, lai interesentiem ļautu iepazīties ar kopstrādes telpu būtību un sniegtu iespēju vienu darba dienu pavadīt citā vidē, kas noteikti palīdzēs nedaudz izrauties no ikdienišķās rutīnas. Aicinām tuvējo uzņēmumu darbiniekus, pašvaldību pārstāvjus, jaunos uzņēmējus un freelance cilvēkus pievienoties mums. Ticam, ka pēc lieliskas darba dienas, kas pavadīta strādājot citādā vidē, pasākuma dalībnieki dosies prom ar daudz jauniem iespaidiem, idejām un kontaktiem. Ir pierādīts, ka darba vides maiņa uzlabo darbinieku efektivitāti, tāpēc priecātos, ja uzņēmumu un iestāžu vadītāji būtu tie, kas savus darbiniekus aicinātu izmantot iespēju vienu dienu pavadīt kopstrādes telpās,” stāsta Renāte Bērante, LIAA Jelgavas biznesa inkubatora kopienas vadītāja.

 

Pasākuma dienā apmeklētāji varēs baudīt darbu pie datora ar lielisku skatu uz Jelgavas panorāmu un Lielupi, kas paveras no biznesa inkubatora terases. Dienas laikā ikviens varēs iepazīties ar biznesa inkubatora komandu, uzzināt ko vairāk par atbalsta programmām vai uzņēmumiem, kas veiksmīgi attīsta savas biznesa idejas LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā.

 

Interesenti kopā strādāšanai aicināti doties uz LIAA Jelgavas biznesa inkubatora koprades telpām, Peldu ielā 7 (5. stāvā), Jelgavā. Pasākuma apmeklētāji varēs izvēlēties sev ērtu zonu strādāšanai – iekštelpās vai uz terases. Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama, interesenti pasākumu var apmeklēt sev ērtā laikā no pulksten 10 līdz 16, līdzi ņemot portatīvo datoru vai citus priekšmetus, kas nepieciešami darba veikšanai.

 

LIAA Jelgavas biznesa inkubatora koprades telpas darbam Jelgavas pilsētas un Jelgavas, Dobeles, Bauskas novadu iedzīvotājiem ir pieejamas bez maksas katru darba dienu no pulksten 9 līdz 17. Par šo iespēju vairāk var uzzināt, rakstot uz e-pastu jelgava@liaa.gov.lv. LIAA biznesa inkubatori tiek finansēti projekta ERAF “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” laikā.

 

 

Foto un informācija: LIAA Jelgavas biznesa inkubators