8.3 °C, 7 m/s, 90.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiComenius projekta sanāksme Jelgavas Valsts ģimnāzijā
Comenius projekta sanāksme Jelgavas Valsts ģimnāzijā
09/12/2013

No 8. līdz 13.decembim Jelgavas Valsts ģimnāzijā Mūžizglītības programmas Comenius apakšprogrammas „Skolu partnerības” projekta „Veseli un aktīvi jaunieši- Eiropas nākotne” ietvaros viesosies 13 skolotāji un 18 skolēni no projekta sadarbības valstīm: Turcijas, Polijas, Bulgārijas, Portugāles un Rumānijas.

Foto: Ivars Veiliņš

No 8. līdz 13.decembim Jelgavas Valsts ģimnāzijā Mūžizglītības programmas Comenius apakšprogrammas „Skolu partnerības” projekta „Veseli un aktīvi jaunieši- Eiropas nākotne” (Līguma.nr. 3013-1-LV1 COM06-05322 1) ietvaros viesosies 13 skolotāji un 18 skolēni no projekta sadarbības valstīm: Turcijas, Polijas, Bulgārijas, Portugāles un Rumānijas.

Nedēļas laikā viesi strādās radošajās darbnīcās, rādīs un stāstīs par līdz šim paveikto, piedalīsies labdarības akcijā pilsētas centrā, iepazīs Jelgavu, dosies uz maizes ceptuvi „Lāči”, lai savām acīm redzētu, kā top īsta Latviešu rupjmaize, meklēs Ziemassvētku brīnumu naktī Tērvetes dabas parkā, ciemosies Dobelē- salaveču pilsētā, apmeklēs Ziemassvētku koncertu skolā.

Nedēļas laikā skolotāji un skolēni tiksies ar Jelgavas Valsts ģimnāzijas vadību, izglītības pārvaldes vadību, Domes pārstāvjiem. Viesosies ZRKAC, Mākslas skolā, bērnu un jauniešu centrā „JUNDA”.

Ceturtdien, 12.decembrā vakarā visi kopā skolā svinēs Ziemassvētkus, projekta sanāksmes noslēgumu.

Pielikumā projekta nedēļas darba plāns.

Informācija sagatavota
Jelgavas Valsts ģimnāzijā