17.5 °C, 1.7 m/s, 92.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaCSDD klientu apkalpošanas centrs no 8. februāra sāks darbu jaunajās telpās Aviācijas ielā 40b
CSDD klientu apkalpošanas centrs no 8. februāra sāks darbu jaunajās telpās Aviācijas ielā 40b
29/01/2021

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) informē, ka no 8. februāra Jelgavas klientu apkalpošanas centrs sāks darbu jaunajā un modernajā ēkā Aviācijas ielā 40b. Līdz tam visi CSDD klientu apkalpošanas centrā sniegtie pakalpojumi vēl tiks nodrošināti līdzšinējā adresē – Satiksmes ielā 2a. 

Jaunais klientu apkalpošanas centrs atrodas Aviācijas ielā 40b – blakus 2018. gadā atklātajai tehniskās apskates stacijai. Tajā notiks transportlīdzekļu reģistrācija un autovadītāju kvalifikācija. Pakalpojumu centrs veidots pēc vienotā un jau daudzviet ierastā CSDD tipveida projekta. Atšķirībā no iepriekšējām pielāgotajām telpām un teritorijām, jaunā Jelgavas klientu apkalpošanas centra telpas un infrastruktūra veidota tieši CSDD sniedzamo pakalpojumu specifikai un rūpēs par klientu ērtībām, kā arī lai uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

 

Klientus turpat pie ieejas klientu apkalpošanas centrā sagaida plaša autostāvvieta, telpas ir pārdomāti izvietotas vienā stāvā ar plašu uzgaidāmo telpu vidū. Turpat blakus atrodas vadīšanas eksāmenu laukums ar nojumi eksāmena sākuma norisei. Agregātu numuru salīdzināšana lielākai daļai transportlīdzekļu būs pieejama speciāli tai pielāgotā boksā. Pakalpojumu saņemšana ir piemērota personām ar kustību traucējumiem.

 

“Jelgavnieku un savu darbinieku lietošanā mēs nododam mūsdienīgu būvi, ko uzreiz var pamanīt pēc tās laikmetīgās arhitektūras, pārdomātās infrastruktūras un labiekārtotās teritorijas,” stāsta Jelgavas klientu apkalpošanas centra vadītājs Edgars Ošenieks, papildinot, ka jaunajā adresē viss ir racionāli un ērti ekspluatējams, kā arī videi draudzīgs un energoefektīvs. “Šeit būs ērti strādāt un ērti apkalpot klientus,” norāda E.Ošenieks.

 

Jāpiebilst, ka jaunā ēka ekspluatācijā tika nodota jau aizvadītā gada pavasarī, bet pārcelšanās uz jaunajām telpām notiek tikai tagad.

 

Jelgavas klientu apkalpošanas centrs strādās katru darba dienu no pulksten 8.30 līdz 17. Klientu ērtībai jebkuram pakalpojumam var veikt iepriekšēju pierakstu e.csdd.lv vai pa tālruni 67025777. Vadītāju kvalifikācijas pakalpojumiem iepriekšējais pieraksts e.csdd.lv vai pa tālruni 63021396.

 

Ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumus CSDD aicina: pirms nāc uz CSDD, pārliecinies par konkrētā pakalpojuma pieejamību e.csdd.lv.

 

Jau iepriekš CSDD norādīja, ka pēc pārvākšanās ēku Satiksmes ielā 2a CSDD iecerējusi pārdot.

 

Jauno ēku būvēja pilnsabiedrība “LNK Industries Group”, kopējās būvniecības izmaksas ir 3,3 miljoni eiro ar PVN.

 

 

Foto: publicitātes

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē