20.4 °C, 3.4 m/s, 89.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaCSDD “Tehniskās apskates nakts” Jelgavā 21. septembrī
CSDD “Tehniskās apskates nakts” Jelgavā 21. septembrī
12/08/2019

2019. gada augustā un septembrī Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) ikgadēji rīkotais pasākums “Tehniskās apskates nakts” norisināsies 3 pilsētās, tostarp arī Jelgavā (21. septembrī). Nu jau astoto gadu auto īpašniekiem tiks piedāvāta iespēja bez maksas veikt auto diagnostiku, lai pārliecinātos par sava spēkrata tehnisko stāvokli un drošību ceļu satiksmē.

Pasākuma mērķis ir mudināt autobraucējus piedalīties ceļu satiksmē ar drošiem un tehniskā kārtībā esošiem transportlīdzekļiem. Šoferi tiek aicināti būt vērīgiem un rūpēties par savu transportlīdzekli ik dienu.

 

Pasākums Jelgavā notiks no plkst. 18:00 līdz 24:00. Pilsētā bezmaksas diagnostiku varēs veikt tikai pēc iepriekšēja pieraksta, ko varēs ērti izdarīt CSDD e-pakalpojumos (https://e.csdd.lv) vai klātienē jebkurā CSDD nodaļā.

 

Septiņu gadu laikā pasākumi notikuši 12 Latvijas pilsētās un kopā pārbaudīti vairāk nekā 11 tūkstoši automobiļi.  Savukārt 2018. gadā Rīgā tika uzstādīts “Tehniskās apskates nakts” apmeklētības rekords – 12 stundās tika pārbaudīti gandrīz divi tūkstoši transportlīdzekļu.

 

Foto: Publicitātes

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē