18.2 °C, 3.2 m/s, 65.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaDabas aizsardzības pārvalde rīko radošo darbu konkursu bērniem un jauniešiem
Dabas aizsardzības pārvalde rīko radošo darbu konkursu bērniem un jauniešiem
06/03/2021

Dabas aizsardzības pārvalde izsludina konkursu bērniem un jauniešiem, aicinot iesniegt radošus un idejām bagātus plakātus par tēmu “Ļauj ronēnam pludmalē atpūsties!”. Plakātus var sagatavot un iesūtīt līdz 15. martam.

Kā informē Dabas aizsardzības pārvaldē, roņu laiks jau pavisam drīz būs klāt. Roņu mammas Baltijas jūrā februārī laiž pasaulē mazuļus, kuri marta vidū būs jau paaugušies un nereti dosies jūrā vieni paši, līdz ar to baltie un pūkainie ronēni atkal būs sastopami arī Latvijas piekrastē pastaigās gar jūras krastu.

 

Lai veicinātu bērnu un jauniešu izpratni par to kā pareizi rīkoties, pludmalē sastopot ronēnu, Dabas aizsardzība pārvalde izsludina plakātu konkursu “Ļauj ronēnam pludmalē atpūsties!”, kurā aicina piedalīties ikvienu bērnu un jaunieti ar savām radošajām idejām. Iedvesmai konkursa dalībnieki var noskatīties “Animācijas brigādes” sagatavoto leļļu īsfulmu par ronēniem pludmalē un izveidot savu plakāta ideju, kas izskaidro pareizu rīcību, ja liedagā manīts ronēns.

 

Plakātu var veidot jebkādā tehnikā un gatavo darbu līdz 15. martam jāiesūta uz e-pastu ronis@daba.gov.lv. Visi iesniegtie darbi būs aplūkojami virtuālajā izstādē, bet piecu interesantāko ideju autori balvās saņems Dabas aizsardzības pārvaldes sarūpētās dāvanas.

 

Papildu informāciju par konkursu var saņemt pa e-pastu aiga.priede@daba.gov.lv vai zvanot pa tālruni 29802428. Konkursa nolikums pieejams ŠEIT.

 

 

 

Foto un informācija: Dabas aizsardzības pārvalde