20.1 °C, 3.8 m/s, 68 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPašvaldībaDara pilsētu sakoptāku
Dara pilsētu sakoptāku
28/04/2018

Lielās talkas diena sestdien Jelgavā sākās jau no pulksten 9, kad jelgavnieku rosība sākās dažādās pilsētas vietās – daudzi talcinieki izvēlējās sakopt teritoriju pie savas dzīvesvietas, piemēram, pagalmā vai privātmājas tuvējā apkārtnē, savukārt bija arī tie, kuri devās uz sev iemīļotām pilsētas vietām.

Vērienīgi sakopšanas darbi notika arī Bauskas ielā, kur talcinieki lielo atkrituma konteineru piepildīja jau pirmajā talkas stundā. Savukārt tā saucamo Gulbju dīķi, kas atrodas Meiju ceļā, šodien tīrīja bērnudārza «Ķipari» komanda, tostarp, arī mazākie jelgavnieki.

 

Apņēmības pilni, šodien vairāki pilsētas iedzīvotāji, tostarp, arī Afganistānas kara veterānu biedrības dalībnieki un Militārā pensionāru biedrības dalībnieki turpināja sakopšanas un labiekārtošanas darbus pilsētas piemiņas vietās.

 

Vairākus talciniekus apciemoja un paldies par darbu teica arī pilsētas vadība – domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš un viņa vietnieks Jurijs Strods – un Lielās talkas koordinators Jelgavā Aleksejs Jankovskis.

 

Talkas vajadzībām tika piegādāti papildu tūkstots maisi un visi tika arī izmantoti.

 

Jāpiebilst, ka daudzi jelgavnieki talkoja vēl pirms Lielās talkas dienas.

 

Foto – pašvaldības arhīvs.

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē