23.6 °C, 3 m/s, 76.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaDarba devēju konfederācija rīko domnīcu Jelgavas uzņēmējiem
Darba devēju konfederācija rīko domnīcu Jelgavas uzņēmējiem
16/09/2021

30. septembrī pulksten 13 Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) organizē Jelgavas darba devēju un uzņēmējdarbības atbalsta līderu domnīcu “Darba devēju meet-up” ar mērķi veicināt iesaisti un viedokļu apmaiņu par uzņēmējdarbības videi būtiskiem jautājumiem.

Domnīca notiks ZOOM tiešsaistes platformā. Pasākumā iecerēts izzināt uzņēmēju, pašvaldību līderu, biznesa atbalsta organizāciju un citu viedokļu līderu viedokļus par uzņēmējdarbības vidi un sociālo dialogu, rosināt uzskatu apmaiņu par to, pārrunāt makroekonomikas tendenču ietekmi uz reģioniem, nozaru koplīgumiem, kā arī aktualizēt informāciju par finansējuma piesaistes iespējām, kas uzņēmējiem konkrētajā reģionā pieejama gan no Latvijas, gan no dažādiem Eiropas Savienības avotiem.

 

 

Domnīcu atklās LDDK rezidents Vitālijs Gavrilovs un Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš. Savukārt semināra daļā tiks apspriesti tādi jautājumi kā iekļaujoša darba vide, dažādības vadība uzņēmumā, ieteikumi koplīgumiem darba vides uzlabošanai, darba vide Covid-19 laikā, bioloģiskie riski darba vidē, jaunas darba organizācijas formas, mācības darba vidē, nozaru vienošanās kā darba devēju ietekmes rīks, ES fondu iespējas uzņēmējiem.

 

Reģistrācija domnīcai ŠEIT.

 

 

Foto: www.pixabay.com

 

Informācija: Latvijas Darba devēju kofederācija