14 °C, 2.7 m/s, 87.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeDarbdienās astoņu maršrutu vilcienu biļetēm tiks piemērota 20 procentu atlaide
Darbdienās astoņu maršrutu vilcienu biļetēm tiks piemērota 20 procentu atlaide
09/10/2020

No 12. oktobra līdz 11. aprīlim darbadienās dienas vidus reisiem biļeti vienam braucienam varēs iegādāties ar 20 procentu atlaidi, pērkot to gan kasē, gan AS “Pasažieru vilciens” mājaslapā un mobilajā lietotnē, gan vilcienā pie konduktora kontroliera.

Uzņēmumā informē, ka atlaide biļetēm vienam braucienam darbdienās tiks piemērota astoņiem vilcieniem maršrutā Rīga–Jelgava–Rīga.

 

Vilcienu kustības sarakstos pie biļešu kasēm un pieturvietu informatīvajos stendos reisi, kuriem ir piemērota atlaide, atzīmēti ar zaļu atzīmi. Arī mājaslapā un mobilajā lietotnē šie reisi ir atzīmēti ar 20 procentu atlaides zīmi.

 

AS “Pasažieru vilciens” uzsver, ka, iegādājoties e-biļeti ar 20 procentu dienas vidus atlaidi, var saņem klāt vēl atlaidi līdz pat 10 procentiem, kas piemērota visām elektroniski iegādātām biļetēm. Cena mājaslapā un lietotnē tiek norādīta ar abām atlaidēm.

 

Gadījumā, ja pasažieris ir nopircis biļeti ar 20 procentu atlaidi, tomēr nolemj braukt ar reisu, kuram atlaide netiek piemērota, var veikt piemaksu kasē vai pie konduktora kontroliera. Jāņem gan vērā, ka, iekāpjot pieturā, kurā ir atvērta biļešu kase, biļete pie konduktora kontroliera maksās par 0,50 eiro dārgāk.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē