21.4 °C, 1.1 m/s, 76.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeDarbdienās desmit maršrutu vilcienu biļetēm tiks piemērota 20 procentu atlaide
Darbdienās desmit maršrutu vilcienu biļetēm tiks piemērota 20 procentu atlaide
14/10/2022

No 17. oktobra līdz 2023. gada 14. aprīlim darbadienās dienas vidus elektrovilcienu reisiem biļetes vienam braucienam var iegādāties ar 20 procentu atlaidi, pērkot tās gan vilciena biļešu tirdzniecības kasēs, gan “Pasažieru vilciena” tīmekļvietnē un mobilajā lietotnē, gan vilcienā pie konduktora kontroliera. Atlaide tiks piemērota arī  10 vilcieniem maršrutā Rīga–Jelgava–Rīga. Tāpat pasažieriem jāņem vērā, ka no pirmdienas, 17. oktobra, būs izmaiņas Jelgavas virziena vilcienu sarakstos.

No 17. oktobra spēkā ir vilcienu kustības rudens sezonas grafiks un noteiktas izmaiņas Jelgavas virziena vilcienu sarakstos ar kurām var iepazīties ŠEIT. Elektroniskais saraksts “Pasažieru vilciena” tīmekļvietnē un mobilajā lietotnē ietver visas aktuālās izmaiņas.

 

Atlaide biļetēm vienam braucienam no 17. oktobra tiek piemērota septiņiem vilcieniem maršrutā Rīga–Skulte–Rīga; astoņiem vilcieniem maršrutā Rīga–Aizkraukle–Rīga; 10 vilcieniem maršrutā Rīga–Jelgava–Rīga un 13 vilcieniem maršrutā Rīga–Tukums–Rīga.

 

Vilcienu kustības sarakstos pie biļešu kasēm un pieturvietu informatīvajos stendos reisi, kuriem ir piemērota atlaide, atzīmēti ar zaļas krāsas zīmi. Arī tīmekļvietnē un mobilajā lietotnē šie reisi ir atzīmēti ar 20 procentu atlaides zīmi.

 

Būtiski – iegādājoties e-biļeti ar 20 procentu dienas vidus atlaidi, saņem klāt vēl 5 vai 10 procentu atlaidi, kas piemērota visām elektroniski nopērkamajām biļetēm. Cena tīmekļvietnē un lietotnē tiek norādīta ar abām atlaidēm.

 

Gadījumā, ja esat nopirkuši biļeti ar 20 procentu atlaidi un tomēr nolemjat doties reisā, kuram šī atlaide nav piemērota, tad varat veikt piemaksu kasē vai vilcienā pie konduktora kontroliera.

 

Pasažieri aicināti ņemt vērā, ka, iekāpjot vilcienā pieturā, kurā ir atvērta biļešu kase, biļete pie konduktora kontroliera maksās par 0,50 eiro dārgāk.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija: AS “Pasažieru vilciens”