1.6 °C, 1.3 m/s, 85.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaDarbu sācis trešais “Neste” benzīntanks Jelgavā
Darbu sācis trešais “Neste” benzīntanks Jelgavā
08/06/2022

Miera ielā atklāta jaunā “Neste” degvielas uzpildes stacija (DUS) Jelgavā. Šī ir jau trešā uzņēmuma stacija mūsu pilsētā un tās izveidē “Neste” investējusi vairāk nekā 900 tūkstošus eiro. 

“Jaunā DUS Jelgavā atrodas uz A8 Jelgavas apvedceļa 46. kilometra, kas ir nozīmīgs ceļa posms gan pilsētas iedzīvotājiem, gan caurbraucējiem. Ar šo, nu jau trešo DUS Jelgavā, mēs paplašinām iespējas autobraucējiem izvēlēties ilgtspējīgas degvielas un citu produktu pieejamību, lai kā garākos, tā īsākos braucienos būtu iespēja iegādāties nepieciešamo drošam ceļam,” komentē “Neste Latvija” valdes priekšsēdētājs Armands Beiziķis.

 

Jaunā DUS saviem klientiem nodrošina plašu degvielas klāstu un papildu pakalpojumus. Tajā ir atsevišķa uzpildes vieta smagajam autotransportam, pieejams arī “AdBlue”, logūdens uzpildes automāts un automāts riepu uzpildei ar gaisu. Šo DUS apkalpo viens darbinieks.

 

SIA “Neste Latvija” ir “Neste” korporācijas meitas uzņēmums, kas Latvijā strādā jau 32 gadus. Uzņēmums nodarbojas ar “Neste” ražotās degvielas mazumtirdzniecību, degvielas un šķīdinātāju vairumtirdzniecību, kā arī naftas produktu uzglabāšanu un pārkraušanu Rīgas terminālī. Kopš darbības uzsākšanas uzņēmums Latvijā ir investējis vairāk nekā 70 miljonus eiro. Neste DUS tīklu Latvijā veido 77 stacijas visā valstī, tostarp trīs Jelgavā.

 

 

Foto un informācija: SIA “Neste Latvija”