18 °C, 1 m/s, 93 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiDarbu sākusi vasaras nometne Jelgavas bērniem
Darbu sākusi vasaras nometne Jelgavas bērniem
07/06/2006

Nometne darbosies līdz 18.augustam. Katru mēnesi “Lediņos” varēs atpūsties 100 bērni vecumā no sešiem līdz 12 gadiem. Nometne darbojas jau devīto gadu.

Šogad nometnes tēma ir “Cilvēks jeb ceļojums pa organismu”. Katra diena tiek veltīta kādai cilvēka ķermeņa daļai. Piemēram, pirmdiena bija veltīta galvai, bet nometne noslēgsies ar sirdij veltītu dienu. Nodarbības vadīs BJC “Junda” pedagogi, viņu palīgi un, iespējams, arī brīvprātīgie.

“Lediņi” ir dienas nometne. Bērni tur ierodas no rīta, piedalās dažādās nodarbībās: rokdarbos, sportā, dejošanā, mūzikā un citās, savukārt pusdienas un brīvo laiku bērni var pavadīt, kā vēlas. Bērni var dodies pastaigā pa tūrisma trasēm, peldēties baseinā, barot dzīvniekus, gulēt šūpuļtīklā vai spēlēties smilšu kastē. Aktivitātes noslēdzas ar tā saukto pēcpusdienas piedzīvojumu par kādu tēmu, pēc kura bērni dodas mājās.

BJC „Junda” direktore Silvija Andersone atzīst, ka vecāku interese par bērnu brīvā laika pavadīšanu nometnē ir liela. Jūnijā un jūlijā visas vietas jau esot aizņemtas, bet augustā palikušas tikai dažas brīvas vietas. Vasaras beigās nometnē atpūtīsies Jelgavas bērnunama un krīzes centra bērni.

LETA