15.8 °C, 0.8 m/s, 84.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsDarbus sporta fotogrāfiju konkursam var iesniegt līdz 31. oktobrim
Darbus sporta fotogrāfiju konkursam var iesniegt līdz 31. oktobrim
08/10/2020

Vēl līdz 31. oktobrim var iesniegt darbus fotokonkursā “Jelgava sporto”, ko rīko Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”. Attēlos jābūt iemūžinātiem Jelgavas pilsētā notikušiem sporta pasākumiem vai Jelgavas sportistiem treniņu vai sacensību procesā jebkurā citā vietā un tām jābūt uzņemtām laika posmā no 2019. gada 1. janvāra līdz pat bilžu iesniegšanas dienai.

Konkursā drīkst piedalīties gan profesionāli fotogrāfi, gan foto entuziasti. Fotogrāfijas konkursam var iesniegt līdz 31. oktobrim. Viens autors drīkst iesniegt līdz 20 fotogrāfijām. Fotogrāfijas var iesniegt divos veidos: zibatmiņu ar fotogrāfijām iesniedzot Sporta servisa centrā Uzvaras ielā 8, Jelgavā, vai augšuplādējot fotogrāfijas portālā failiem.lv un saiti iesūtot pa e-pastu Ilze.Knusle@sports.jelgava.lv.

 

Konkursam iesniegtos darbus vērtēs profesionāla žūrija: sporta fotogrāfs Juris Bērziņš-Soms un SIA “W&D” īpašnieks un profesionāls fotogrāfs Juris Zēbergs (AFIAP). Labāko fotogrāfiju autori tiks apbalvoti ar naudas balvām: 1. vietas ieguvējs saņems 200 eiro, 2. vietas ieguvējs – 150 eiro, 3. vietas ieguvējs – 100 eiro. Žūrijai ir tiesības piešķirt speciālbalvu 50 eiro. Labākās fotogrāfijas plānots eksponēt fotoizstādē pasākumā “Sporta laureāts 2020”, kura laikā paredzēta arī fotokonkursa uzvarētāju apbalvošana.

 

Fotokonkurss “Jelgava sporto” notiek pirmo reizi, un tā mērķis ir veicināt iedzīvotāju iesaistīšanos pilsētas sporta dzīvē un sporta notikumu atspoguļošanā, kā arī popularizēt sportu un sportisko aktivitāšu iespējas Jelgavas pilsētā.

 

Fotokonkursa “Jelgava sporto” nolikums

 

Foto: Pixabay.com