16.4 °C, 3.5 m/s, 96.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSociālais atbalstsDaudzbērnu ģimenēm dāvinās biļetes uz Dziesmu un Deju svētkiem – pagarināts pieteikšanās termiņš
Daudzbērnu ģimenēm dāvinās biļetes uz Dziesmu un Deju svētkiem – pagarināts pieteikšanās termiņš
13/05/2018

“Latvijas Goda ģimenes gada” ietvaros Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) iecerējusi Latvijas ģimenēm, kurās aug pieci vai vairāk bērni, piešķirt biļetes uz XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem.

Jelgavas pilsētas daudzbērnu ģimenes (kuras aprūpē vismaz 5 bērnus, tajā skaitā audžuģimenē vai aizbildnībā esošus bērnus un pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās mācās), kuras vēlas un kurām ir iespēja nokļūt uz Dziesmu un Deju svētku pasākumiem šā gada 5.- 8.jūlijā, tiek aicinātas pieteikties Jelgavas sociālo lietu pārvaldē (Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9; 115. kabinetā). Pieteikšanās līdz 15.06.2018.  Uz doto brīdi biļetēm pieteikušās jau astoņas daudzbērnu ģimenes. Biļešu skaits ir ierobežots, tāpēc tās prioritāri tiks piešķirtas daudzbērnu ģimenēm, kurās ir seši un vairāk bērni.

Piesakoties būs nepieciešams norādīt vārdus, uzvārdus, bērnu skaitu un deklarēto adresi, vienlaikus persona piekrīt, ka viņas ģimenes locekļu personas dati tiek pārbaudīti un apstrādāti XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku biļešu saņēmēju uzskaitei.

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība 

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē