18 °C, 4.3 m/s, 83.5 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimeneDaudzbērnu ģimenēm līdz 15. decembrim jāpiesakās pabalstam ēdināšanai bērnudārzos
Daudzbērnu ģimenēm līdz 15. decembrim jāpiesakās pabalstam ēdināšanai bērnudārzos
14/11/2022

Jelgavas Sociālo lietu pārvalde (JSLP) informē, ka daudzbērnu ģimeņu pirmsskolas vecuma bērnu vecākiem līdz 15. decembrim ir jāpiesakās pašvaldības pabalstam ēdināšanas pakalpojuma apmaksai bērnudārzā 2023. gadam. Iesniegumu var iesniegt gan klātienē, gan elektroniski. Pašvaldības brīvprātīgās iniciatīvas pabalsts bērndārzniekam no daudzbērnu ģimenes tiek piešķirts uz kalendāro gadu – 12 mēnešiem –, nevis uz mācību gadu, kā tas ir skolēniem. Šobrīd iesniegums jāiesniedz, lai saņemtu pabalstu 2023. gadā.

Iesniegumu JSLP var iesniegt klātienē, aizpildītu iesnieguma veidlapu ievietojot kastītē “Iesniegumiem” (Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9) pie Informācijas kabineta vai iesniedzot Informācijas kabinetā (115. kabinets). Iesniegumu, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, var nosūtīt arī uz JSLP e-pasta adresi soc@soc.jelgava.lv. Iesnieguma veidlapa pieejama arī Jelgavas pilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Institūcijas”, “Sociālo lietu pārvalde”, “Dokumenti”, “Veidlapas” un ŠEIT. Papildu informācija – pa tālruni 63048914 vai 63007224.

 

Informācijas kabineta darba laiks: pirmdienās no pulksten 8 līdz 19, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no pulksten 8 līdz 17, piektdienās no pulksten 8 līdz 14.30.

 

Jāatgādina, ka daudzbērnu ģimeņu skolēniem pabalsts ēdināšanas pakalpojuma apmaksai tiek piešķirts uz mācību gadu, līdz ar to skolēni no daudzbērnu ģimenēm šo pabalstu saņems līdz maija beigām. Bet pabalstam ēdināšanai skolēniem nākamajam mācību gadam būs jāpiesakās vasaras otrajā pusē.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē