16.7 °C, 0.8 m/s, 86.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsDebitē valstsvienībā
Debitē valstsvienībā
27/07/2020

Latvijas vīriešu basketbola izlasē debitējis jelgavnieks Andris Misters.

Latvijas vīriešu basketbola izlase no piedalījās turnīrā “Baltijas ceļš”, kas no 24. līdz 26. jūlijam norisinājās Igaunijā un kurā piedalījās visu trīs Baltijas valstu izlases. Pirmajā spēlē pret Lietuvu A.Misters guva deviņus punktus, otrajā pret Igauniju – piecus punktus. Diemžēl mūsu valsts komanda abās spēlēs piedzīvoja zaudējumu.

 

“Esmu ļoti priecīgs, par iespēju debitēt valstsvienībā! Protams, par rezultātu abās aizvadītajās spēlēs neesmu priecīgs, bet noteikti esmu guvis vērtīgu pieredzi un ceru, ka man būs iespēja pārstāvēt Latvijas godu arī nākotnē,” norāda basketbolists.

 

Līdz šim 1992. gadā dzimušais basketbolists, kurš šī sporta veida pamatus apguva Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolā (BJSS) pie treneriem Pētera Lagzdiņa un Jāņa Vītola, bija spēlējis jauniešu izlasēs – U-16 vecuma grupā, U-18 grupā un U-20 grupā –, bet pieaugušo izlasē šī viņam bija debija.

 

Jāpiebilst, ka turnīrā “Baltijas ceļš” Latvijas izlasē spēlēja arī bijušais Jelgavas BJSS audzēknis Artūrs Ausējs, kurš spēlē pret Lietuvu punktus neguva, bet spēlē pret Igauniju ar 18 punktiem bija rezultatīvākais Latvijas komandā.

 

Foto: Hendrik Osule