-4.7 °C, 2.7 m/s, 91.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiDemontēs laipu pāri Svētes upei
Demontēs laipu pāri Svētes upei
04/06/2012

Foto: JPPA „Pilsētsaimniecība” arhīvs

25.jūnijā demontēs laipu pāri Svētes upei, kas savieno Jelgavas novada ciematu „Atpūta” un Jelgavas pilsētas Tērvetes ielas piegulošo rajonu.

Apsekojot laipu, tika konstatēts, ka laipa ir avārijas stāvoklī. Koka dēļu klājs vietām trūkst un ir neatbilstošs ekspluatācijai. Paštaisītās koka margas ir tikai vienā laipas pusē. Pārvietošanās pa laipu ir bīstama un dēļu klāja atjaunošana atbilstoši normatīviem aktiem uz minētiem balstiem tehniski nav iespējama.

Tā kā minētā laipa netiek apsaimniekota (nav īpašnieka) un atrodas pašvaldības īpašumā, lai novērstu avārijas situācijas iespējamību, JPPA „Pilsētsaimniecība” sadarbībā ar Jelgavas pilsētas novada pārstāvjiem no 25.jūnija paredz laipu demontēt.

JPPA „Pilsētsaimniecība” maijā saņēma informāciju par gājēju laipas pāri Svētes upei stāvokli. Tā ir saglabājusies no aptuveni 70. – 80. gadiem. Laipa savieno Jelgavas novada ciematu „Atpūta” un Jelgavas pilsētas Tērvetes ielas piegulošo rajonu. Tā ved pāri applūstošai pļavai no Apogu ielas līdz Svētes upei.

Informācija sagatavoja
JPPA „Pilsētsaimniecība”