18.2 °C, 1.6 m/s, 69.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiDevītais Jelgavas velobrauciens
Devītais Jelgavas velobrauciens
01/06/2014

Sestdien, 7. jūnijā, no pulksten 10 visi tiek aicināti piedalīties devītajā Jelgavas velobraucienā, kura mērķis joprojām paliek nemainīgs – veicināt Jelgavas velokustības attīstību un veselīgu dzīvesveidu, kā arī informēt par velosipēdistu drošas pārvietošanās iespējām pilsētas ielās.

Foto: Ivars Veiliņš

Sestdien, 7. jūnijā, no pulksten 10 visi tiek aicināti piedalīties devītajā Jelgavas velobraucienā, kura mērķis joprojām paliek nemainīgs – veicināt Jelgavas velokustības attīstību un veselīgu dzīvesveidu, kā arī informēt par velosipēdistu drošas pārvietošanās iespējām pilsētas ielās.

Velobrauciens katru gadu pulcē vairāk nekā 400 dalībnieku, un šis skaitlis katru gadu pieaug. Iedzīvotāju aktivitāte liecina par to, ka jelgavniekiem ir interese par šādu pasākumu, kas mudina organizatorus turpināt iesākto tradīciju.

No pulksten 10 līdz 11 pie tirdzniecības centra „Vivo” notiks velobraucēju reģistrācija. Tās laikā varēs saņemt dalībnieka numuru un īpašu atzīmju lapiņu, uz kuras savācot astoņas kontrolpunktu atzīmes, varēs piedalīties loterijā un galvenās balvas – velosipēda – izlozē. Klātesošajiem tiks dota iespēja nokārtot velobraucēja vadītāja apliecību (var kārtot no pilniem 12 gadiem, līdzi jāņem personu aplecinošs dokuments, foto 3×4).

Pulksten 11 tiks dots starts devītajam Jelgavas velobraucienam, lai dalībnieki kopīgi dotos uz Jelgavas 6. vidusskolas sporta stadionu Loka maģistrālē 29. Brauciena maršruts: Raiņa iela; J. Čakstes bulvāris; Lielā iela; Kalnciema ceļš; Loka maģistrāle.

Ātrums netiks vērtēts. Galvenais, lai visi sasniegtu galamērķi sveiki un veseli. Pievēršam uzmanību arī velobraucēju drošībai, lūgums neaizmirst par velobraucēja ekipējumu. Nonākot finišā, atbraucēji varēs atpūsties, baudot dabu, un izklaidēties. Tieši tur paredzētas dažādas aktivitātes riteņbraucējiem ar iespēju savākt kontrolpunkuts.

Pulksten 13.30 tiks pasniegtas balvas dažādu nomināciju uzvarētājiem, izlozētas vairākas vērtīgas balvas un galvenā balva – jauns velosipēds.

Šogad tiks apbalvotas sekojošas nominācijas:
– jaunākais velobraucējs;
– visekipētākais velobraucējs;
– pieredzējušākais velobraucējs;
– saliedētākais velobraucēju kolektīvs;
– kuplākā klase;
– vienotākā ģimene
– u.c.

Lai uzkrātu spēkus atpakaļbraucienam, dalībnieki tiks cienāti ar gardu zupu.

Pasākumu organizē Sabiedrības integrācijas pārvalde un nodibinājums „Jelgava 21.gadsimtā” ar Jelgavas domes atbalstu.

Atbalstītāji: Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD), tirdzniecības centrs „Vivo”, Jāņa Bisenieka fonds, AAS  „Gjensidige”, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs, kafejnīca „Silva”, ģimenes restorāns „Hercogs”,  fitnesa klubu tīkls „Atlētika”, naktsklubs „Tonuss”, Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejs un citi.

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrības integrācijas pārvaldē