24.4 °C, 7.9 m/s, 90.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaDienas vilcienos varēs braukt lētāk
Dienas vilcienos varēs braukt lētāk
15/10/2023

No 16. oktobra līdz 8. decembrim darbadienās dienas vidus elektrovilcienu reisiem biļetes vienam braucienam var iegādāties ar 20 procentu atlaidi. Biļetes ar atlaidi būs pieejamas arī desmit vilcieniem maršrutā Rīga-Jelgava-Rīga.

Vilcienu kustības sarakstos pie biļešu kasēm un pieturvietu informatīvajos stendos reisi, kuriem ir piemērota atlaide, atzīmēti ar zaļas krāsas zīmi. Arī tīmekļvietnē un mobilajā lietotnē šie reisi ir atzīmēti ar 20 procentu atlaides zīmi.

Ņem vērā! Iegādājoties e-biļeti ar 20 procentu dienas vidus atlaidi, saņem klāt vēl 5 vai 10 procentu atlaidi, kas piemērota visām elektroniski nopērkamajām biļetēm Jelgavas līnijā. Cena tīmekļvietnē un lietotnē tiek norādīta ar abām atlaidēm.

Gadījumā, ja nopirki biļeti ar 20 procentu atlaidi un tomēr nolem doties reisā, kuram šī atlaide nav piemērota, tad var veikt piemaksu kasē vai vilcienā pie konduktora kontroliera. Iekāpjot vilcienā pieturā, kurā ir atvērta biļešu kase, biļete pie konduktora kontroliera maksās par 0,50 eiro dārgāk.

Jāpiebilst, ka atlaide biļetēm vienam braucienam tiek piemērota arī deviņiem vilcieniem maršrutā Rīga-Skulte-Rīga, astoņiem vilcieniem maršrutā Rīga-Aizkraukle-Rīga un 18 vilcieniem maršrutā Rīga-Tukums-Rīga.