25.9 °C, 3.7 m/s, 41.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaDigitālās nedēļas aktivitātes Jelgavā
Digitālās nedēļas aktivitātes Jelgavā
09/03/2018

No 19. līdz 23. martam jau devīto reizi Latvijā norisināsies Digitālā jeb E-prasmju nedēļa. Aktivitāšu organizēšanā, kā ierasts, iesaistījusies arī Jelgavas pilsēta, nedēļas garumā piedāvājot interesentiem Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā, pilsētas bibliotēkās, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Jelgavas Tehnikumā un Zemgales veselības centrā bez maksas apmeklēt dažādas nodarbības, kurās būs iespēja uzlabot savas e-prasmes.

Digitālā nedēļa Latvijā tiek organizēta Eiropas kampaņas ALL Digital week 2018 ietvaros. 2017. gadā E-prasmju nedēļas  visā Latvijā tika organizēti 638 dažādi pasākumi, kuros piedalījās vairāk kā 24 000 interesentu.

 

2018. gada Digitālās nedēļas galvenās tēmas:

  • Viedvalsts un digitālās prasmes, digitālo pakalpojumu izmantošana
  • Digitālās prasmes nākotnes digitālajam darbam jauniešiem
  • Drošība un pārliecība digitālajā vidē
  • Kritiskā domāšana un mediju pratība
  • Digitālās prasmes un mūžizglītība
  • Digitālās prasmes IKT profesionāliem

Jelgavā digitālās jeb e – prasmju nedēļas aktivitātes kā ierasts organizē ZRKAC, Jelgavas pilsētas bibliotēka, LLU, Jelgavas Tehnikumā un Zemgales veselības centrs, piedāvājot dažādas izglītojošas lekcijas, konsultācijas, izstādes un praktiskās nodarbības.

 

Pasākumi ZRKACLejuplādēt

Pasākumi JelgavāLejuplādēt

 

Digitālās nedēļas ietvaros tiks organizēti gan centrālie pasākumi un diskusijas, kam varēs sekot līdz interneta tiešraidēs, gan arī pasākumi kas notiks visos Latvijas reģionos: skolās un bibliotēkās, nevalstiskajās organizācijas, pašvaldībās un uzņēmumos. Būs iespējams pārbaudīt savas digitālās prasmes pašnovērtējuma testos un konkursos. Tiešraides un papildu informācija mājas lapā eprasmes.lv.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē