20.4 °C, 1.5 m/s, 96.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiDiplomus saņem pēdējie SZF absolventi
Diplomus saņem pēdējie SZF absolventi
20/06/2013

Trešdien, 19. jūnijā Jelgavas pils Aulā notika pēdējais Sociālo zinātņu fakultātes (SZF) izlaidums, kurā diplomus saņēma 88 pamatstudiju un maģistra studiju programmu absolventi. Šis bija pēdējais SZF izlaidums, kā zināms – ar šī gada 1. septembri EF un SZF fakultātes tiek apvienotas un turpmāk sauksies "Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāte" (ESAF).

Foto: Ivars Veiliņš

Trešdien, 19. jūnijā Jelgavas pils Aulā notika pēdējais Sociālo zinātņu fakultātes (SZF) izlaidums, kurā diplomus saņēma 88 pamatstudiju un maģistra studiju programmu absolventi.
 
Bakalaura studiju programmā “Organizācija un sabiedrības pārvalde socioloģijā” diplomus saņēmuši 27 pilna laika un 7 nepilna laika studiju absolventi. Programmā “Iestāžu un uzņēmumu ārējie sakari” diplomus saņēmuši 24 absolventi, bet programmā “Sabiedrības pārvalde” – 7 pilna laika un 5 nepilna laika studiju absolventi.
 
Savukārt maģistra studiju programmā “Organizācija un sabiedrības pārvalde socioloģijā” diplomus saņēmuši – 12, “Sabiedrības pārvalde” – 2 un “Projektu vadība” – 4 jaunie speciālisti.
 
Šis bija pēdējais SZF izlaidums, kā zināms – ar šī gada 1. septembri EF un SZF fakultātes tiek apvienotas un turpmāk sauksies “Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāte” (ESAF), kas īstenos visas līdzšinējās abu fakultāšu studiju programmas.
 
 
Informācija sagatavota
Latvijas Lauksaimniecības universitātē