17.5 °C, 1.7 m/s, 92.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiDiskusija “Viedās pilsētas datu izmantošanas iespējas, pielāgojoties klimata pārmaiņām Jelgavā”
Diskusija “Viedās pilsētas datu izmantošanas iespējas, pielāgojoties klimata pārmaiņām Jelgavā”
31/10/2018

9. novembrī pulksten 10 Jelgavas pilsētas pašvaldības operatīvās informācijas centrā (POIC) interesenti aicināti uz diskusiju  par klimata pārmaiņu radītajiem riskiem un iespējām izmantot POIC datus Jelgavas  klimata pārmaiņu pielāgošanās procesā.

Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta Klimata zināšanu un inovāciju kopienas (Climate KIC) “Pioneers into Practice” programmas ietvaros tika organizēta klimata speciālistu un interesentu prakse Jelgavas pilsētā. Identificējot iespējamos būtiskākākos klimata pārmaiņu radītos riskus, kā arī analizējot Pašvaldības operatīvās informācijas centra (POIC) uzkrāto un plānoto datu izmantošanas iespējas klimata pielāgošanās pasākumu izvēlē.

 

Pasākuma ietvaros tiks prezentēti prakses laikā iegūtie rezultāti, kā arī plānota diskusija par rezultātu pielietojamību un perspektīvo attīstību nākotnē, lai savlaicīgāk un efektīvāk pielāgotos klimata pārmaiņu apdraudējumiem.

 

 

Pasākums tiek organizēts EIT Climate-KIC programmas Pioneers into Pratice ietvaros. Pioneers into Practice ir Klimata zināšanu un inovāciju kopienas Climate-KIC atbalstīta izglītības un mobilitātes programma profesionāļiem, kurā apvienojas industrijas pārstāvji, mazie uzņēmumi, augstākās izglītības iestādes, zinātnes institūti, valsts un nevalstiskās institūcijas.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs