0.2 °C, 0.5 m/s, 86.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaDiskusiju par diskrimināciju etniskās piederības dēļ
Diskusiju par diskrimināciju etniskās piederības dēļ
28/03/2019

Jaunieši aicināti uz diskusiju par diskrimināciju etniskās piederības dēļ kopā ar Latvijas Radio 5 ētera personību Aleksi Vilciņu un PROVIDUS vadošo pētnieci migrācijas un integrācijas jomā Agnesi Lāci. Diskusija notiks 25. aprīlī pulskten 13.00 līdz 16.00, Jelgavas Jauniešu centrā, Skolotāju iela 8, 3. stāvā.

INSTAGRAM @Amir sent you a friend request! Vai tu apstiprināsi?

Tavā klasē mācības sāks Kvīna no Nigērijas. Vai Tu gribētu sēdēt viņai blakus?

Tev kaimiņos ievācas romu ģimene. Vai tu aicināsi viņu bērnus, savus vienaudžus, uz dzimšanas dienas ballīti?

 

Kampaņas “Atvērtība ir vērtība” ietvaros kopā ar Latvijas Radio 5 ētera personību Aleksi Vilciņu un PROVIDUS vadošo pētnieci migrācijas un integrācijas jomā Agnesi Lāci jaunieši aicināti meklēt atbildes uz jautājumiem, kāpēc ir svarīgi runāt par diskrimināciju un dažādu etnisko grupu integrēšanu Latvijas sabiedrībā.

 

Publiskās diskusijas laikā jaunieši varēs uzzināt dažādus pieredzes stāstus, apgūt debašu struktūru un labu argumentu veidošanu.

 

Skolēni (10.–11.klase) un studenti aicināti pieteikties publiskajām diskusijām, rakstot uz atvertiba@dazadiba.lv (e-pastā raksti komandas (4 – 5 dalībnieki) biedru vārdus, uzvārdus, mācību iestādi un klasi/kursu, ko pārstāvēsiet). Pieteikšanās līdz 15. aprīlim.

 

Vairāk informācijas meklē “Dažādības veicināšana” Facebook lapā.