19.1 °C, 3.9 m/s, 69.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsDivas Jelgavas basketbola komandas startēs NBA junioru līgā
Divas Jelgavas basketbola komandas startēs NBA junioru līgā
10/06/2022

Jūnijs jaunajiem basketbolistiem paies NBA zīmē, jo Latvijā notiek NBA junioru līgas spēles. Līgā startē U-10 (attēlā) un U-11 vecuma komandas, un 1. kārtā iekļuvušas arī divas Jelgavas komandas. 13. jūnijā apakšgrupas, kurā spēlē jelgavnieki, sabraukums notiks Jelgavā.

Komandas NBA junioru līgā ir sadalītas divās divīzijās: Austrumu jeb Kristapa Porziņģa un Rietumu jeb Dāvja Bertāna. Katrā divīzijā ir trīs apakšgrupas. Apakšgrupu komandas 13. un 14. jūnijā aizvadīs 1. kārtas spēles. Divas labākas komandas no katras apakšgrupas un katras divīzijas labākā 3. vietas ieguvēja iekļūs 2. kārtā jeb astotdaļfinālā.

 

Jelgavu līgā pārstāvēs divas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) komandas – viena U-10 vecuma grupā ar treneri Jāni Tiltiņu un viena U-11 vecuma grupā ar treneri Jāni Vītolu.

 

Jelgavas U-10 komanda iekļauta Jāņa Strēlnieka apakšgrupā kopā ar komandām “Mārupes SC”, BK “Ķekava” un “Basketbola klase”. Šī apakšgrupa 13. jūnijā spēles aizvadīs Jelgavas sporta hallē Mātera ielā 44a.

 

Jāņa Strēlnieka U-10 apakšgrupas spēles Jelgavā 13. jūnijā:

  • pulksten 11   “Jelgavas BJSS”–”Mārupes SC”,
  • pulksten 12   BK “Ķekava”–”Basketbola klase”,
  • pulksten 13   “Jelgavas BJSS”–BK “Ķekava”,
  • pulksten 14   “Mārupes SC”–”Basketbola klase”,
  • pulksten 15   “Jelgavas BJSS”–”Basketbola klase”,
  • pulksten 16   “Mārupes SC”–BK “Ķekava”.

Jelgavas U-11 komanda iekļauta Riharda Lomaža apakšgrupā kopā ar komandām “Ventspils “Spars””, “Talsi” un “Saldus sporta skola”. Šīs apakšgrupas sabraukums notiks 14. jūnijā Saldū.

 

Foto: no J.Tiltiņa arhīva