17.3 °C, 2.6 m/s, 89.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeDivkārtu virsmas apstrāde depo mikrorajonā sākta Cepļu ielā
Divkārtu virsmas apstrāde depo mikrorajonā sākta Cepļu ielā
14/06/2021

Cepļu ielā sākta grants seguma ielas divkārtu virsmas apstrāde. Nākamās ielas, kurās tiks veikta divkārtu virsmas apstrāde, secīgi būs Līču iela, Emburgas iela un Birzes iela.

Jau maija beigās depo mikrorajonā četrās ielās tika uzsākta pagaidu ceļa zīmju uzstādīšana, zem seguma esošo komunikāciju aku atrakšana un regulēšana, bet šodien sākta divkārtu virsmu apstrāde. Darbu noslēgumā tiks veikta ielu nomaļu papildināšana un pastāvīgo ceļa zīmju uzstādīšana.

 

Divkārtu virsmas apstrāde ir ielu uzturēšanas veids, kuru veic gan uz melna seguma, gan uz grants ielām. Grants seguma ielām tiek uzklāts šķembu slānis un melnā sega – bituma emulsija. Pilsētas iedzīvotājiem no šādas virsmas apstrādes ir ieguvumi, jo ielas segums vairs neput, tiek nodrošināti komfortablāki braukšanas apstākļi, kā arī samazinās ielu uzturēšanas izmaksas, jo iela nav jāgreiderē un jāatputekļo.

 

Dubultās virsmas apstrādes seguma kalpošanas ilgums ir atkarīgs no satiksmes intensitātes un kravas transporta pārvietošanās biežuma. Ielas virsmas segums iegūst asfaltam līdzīgu segumu, tomēr tas nav pielīdzināms asfalta seguma noturībai un nestspējai, tādēļ to var sabojāt intensīva kravas transporta satiksme vai pārgalvīga manevrēšana.

 

Darbu laikā – līdz 9. jūlijam – Līču ielas posmā no Prohorova ielas līdz Upes ielai, Emburgas ielas posmā no Prohorova ielas līdz Upes ielai, Birzes ielas posmā no Neretas ielas līdz Emburgas ielai, Cepļu ielas posmā no Cepļu ielas 1 līdz Cepļu ielai 18 ir ierobežota satiksme. Autovadītāji aicināti ievērot izvietotās ceļa zīmes.

 

 

Foto un informācija: JPPI “Pilsētsaimniecība”