18.7 °C, 2.4 m/s, 79.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaDomes priekšsēdētājs sveic Jelgavas slimnīcā pirmo šogad dzimušo jelgavnieku
Domes priekšsēdētājs sveic Jelgavas slimnīcā pirmo šogad dzimušo jelgavnieku
05/01/2021

Pirmo 2021. gadā Jelgavas pilsētas slimnīcā dzimušo jelgavnieku Ivo un viņa ģimeni pirmdien, kad ģimene devās mājās no slimnīcas, sveica Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, vēlot izturību, lai nepietrūkst ģimenes mīlestības un mazais jelgavnieks aug stiprs un vesels.

“Jūs esat uzņēmušies rūpes par mazo cilvēku. Lai veiksme un mīlestība vienmēr ir blakus un mazo jelgavnieku izdodas izaudzināt par krietnu cilvēku,” ģimenei vēlēja domes priekšsēdētājs, pasniedzot pašvaldības sarūpētu dāvanu jaundzimušajam.

 

Pirmais mazulis, kurš 2021. gadā papildināja jelgavnieku saimi, ir puisītis Ivo. Viņš Jelgavas pilsētas slimnīcā pasaulē nāca sestdien, 2. janvārī, pulksten 9.18. Zīmīgi, ka 2. janvāris ir ne tikai viņa dzimšanas diena – tieši šajā datumā Ivo ir arī vārda diena. Mamma Līga Gudeļonoka stāsta, ka puika piedzimstot svēra 3,44 kilogramus un bija 50 centimetrus garš. Mamma atzīst, ka pirmās dienas Ivo bijis ļoti mierīgs, vien nelielas pretenzijas izrādījis brīdī, kad bija jāapģērbjas, lai dotos mājās. Līgas un Vladimira Gudeļonoku ģimenē Ivo ir otrais bērniņš – viņam ir māsa Elza, kura savu otro dzimšanas dienu svinēs 18. februārī.

 

 

Arī pirmais Jelgavas slimnīcā dzimušais bērniņš šogad ir puika – Maksims, kura mājas ir Jelgavas novada Elejā. Viņš piedzima 1. janvārī pulksten 14.06. Bet līdz 4. janvāra rītam Jelgavas slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas nodaļā bija piedzimuši trīs bērniņi.

 

 

Foto un infografika: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē