25.3 °C, 1.6 m/s, 82 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaDriksas ielā iemirdzas Jelgavas egle
Driksas ielā iemirdzas Jelgavas egle
06/12/2022

Šodien, 6. decembrī, Driksas ielas gājēju posmā jau tradicionāli iedegta un izrotāta egle, kas simbolizē labas domas un svētku gaidīšanas laikā garāmgājējiem atgādinās, ka Jegavas pilsētā ir cilvēki, kuri ir gatavi darīt labus darbus un ikdienā nāk palīgā līdzcilvēkiem, kuriem tas ir vajadzīgs. Ģitāras skaņām skanot, šogad eglē iekārti īpaši rotājumi ar Jelgavas logotipu, kas izgatavoti no koka.

Jelgavas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, iekarot eglē rotājumu, atzina, ka Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir tas laiks, kurā atskatāmies uz to, ko labu esam paveikuši un ko labu vēl varam paveikt savu tuvinieku, draugu un paziņu labā. “Šodien, iededzot un izrotājot Jelgavas egli, mēs turpinām tradīciju, kas aizsākās daudzus gadus atpakaļ. Mēs atceramies padarītos darbus, steidzam paveikt nepadarītos. Šis ir gaidīšanas un cerību laiks, kā arī došanas laiks, kad viens otram sniedzam vēl lielāku atbalstu kā ikdienā. Lai ikvienam no jums sirdī skaists svētku gaidīšanas laiks un piepildās Ziemassvētku brīnums!” novēlēja A.Rāviņš.

 

“Ziemassvētku laiks ir gaišuma, mīlestības un pateicības laiks. Gada noslēgums rosina pārdomas par gada laikā padarīto, par visu pasacīto un noklusēto. Ceru, ka šodien, rotājot šo egli, katrs varēs pie tās atrast mieru, sajust cerību un sūtīt savu gaišo domu citiem”, noslēdzoties labdarības akcijai “Sirds siltumam” Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijā, kuras laikā saziedota pārtika trūcīgajiem un vientuļajiem jelgavniekiem, sacīja skolas skolēnu parlamenta prezidente Linda Katrīna Rēriha.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē