17 °C, 1 m/s, 88.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaDzīve BEZ sāpēm – Izglītojošs un muzikāli literārs bezmaksas pasākums
Dzīve BEZ sāpēm – Izglītojošs un muzikāli literārs bezmaksas pasākums
11/10/2018

Jaundibinātā “Latvijas Galvassāpju pacientu biedrība” oktobrī uzsāk realizēt pirmo vērienīgo aktivitāti – izglītojošo un muzikāli literāro bezmaksas pasākumu “Dzīve BEZ sāpēm”, kas, sadarbībā ar vietējām bibliotēkām, noritēs vienpadsmit Latvijas pilsētās. Bezmaksas pasākumā tiek laipni gaidīti visi interesenti, it sevišķi tie, kuri regulāri cieš no galvassāpēm. Šī gada 19. oktobrī, piektdien pasākums notiks Jelgavas pilsētas bibliotēkā, Akadēmijas ielā 26.

Pasākumā “Dzīve BEZ sāpēm” interesentiem būs iespēja klausīties zinošu galvassāpju speciālistu Lindas Zvaunes un Līgas Mekšas izglītojošā lekcijā par migrēnu un cita veida galvassāpēm. Lekcija akcentēs vairākus ļoti aktuālus jautājumus: kā atpazīt un iepazīt savas galvassāpes, kādas palīdzības iespējas galvassāpju pacients var saņemt Latvijā, kā arī, – kādas migrēnas ārstēšanas metodes, atsaucoties uz jaunākajiem pētījumiem, pieejamas ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.

 

Pasākuma ietvaros ar savu privāto stāstu par dzīvi ar migrēnu un to, kā ir izdevies samazināt migrēnas lēkmju skaitu un intensitāti, dalīsies mūziķe un žurnāliste Dagnija Millere-Balandīna. Ņemot vērā, ka Dagnija ir arī grāmatas „Migrēna. Izlaušanās” latviskā izdevuma idejas autore, vienlaikus auditorija tiks iepazīstināta ar Maijas Sepas romānu, kas ir stāsts par kādu trīsdesmitgadnieci, kura jau kopš bērnības cieš no hroniskas migrēnas.

 

Apmeklētāji pasākuma laikā varēs baudīt muzikāli akustisku priekšnesumu no Milleru-Balandīnu ģimenes, tāpat tiek solīts jauks pārsteigums pasākuma noslēgumā.

 

Papildu informācija:

Līga Alberliņa,

“Latvijas Galvassāpju pacientu biedrības” vadītāja

info@galvai.lv

28397367