16.2 °C, 4 m/s, 84.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiE-prasmju nedēļa Jelgavā
E-prasmju nedēļa Jelgavā
18/03/2013

No 18. līdz 24. martam,  Latvijā un citās Eiropas valstīs notiek Eiropas e-prasmju nedēļa. Tajā aktīvi iesaistās Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) un Jelgavas pilsētas bibliotēkas. E-prasmju nedēļas mērķis ir ieinteresēt plašāku sabiedrību par e-prasmju apgūšanas un pielietošanas iespējām, informēt par e-pakalpojumiem un citām iespējām, kas pieejamas e-vidē.

Foto: Ivars Veiliņš

No 18. līdz 24. martam Latvijā un citās Eiropas valstīs notiek Eiropas e-prasmju nedēļa. Tajā aktīvi iesaistās Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) un Jelgavas pilsētas bibliotēkas. E-prasmju nedēļas mērķis ir ieinteresēt plašāku sabiedrību par e-prasmju apgūšanas un pielietošanas iespējām, informēt par e-pakalpojumiem un citām iespējām, kas pieejamas e-vidē.
 
ZRKAC tiek organizēti semināri par jaunākajām datoru un mobilo tālruņu tehnoloģijām, par datorprogrammu un interneta resursu izmantošanu mājās un darbā. Par ZRKAC organizētajiem e-prasmju nedēļas pasākumiem  – pievienotajā failā.
 
Savukārt Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā vaarēs uzzināt vairāk par datu drošību, portāla „Google” jaunajām iespējām, par pakalpojumu „Mana bibliotēka”, ceļot pa vēsturisko Jelgavu attēlos, meklēt radurakstus internetā, iepazīt filmu, mūzikas ierakstu, audiogrāmatu krājumu un daudzas citas lietas. Bibliotēka „Pārlielupe” piedāvā apgūt e-pasta veidošanas prasmes, rēķinu maksāšanu internetā, CV noformēšanu, bet Miezītes bibliotēkā – fotogrāfiju apstrādi, bērnu bibliotēka „Zinītis” aicina aizpildīt karjeras testus.   
Vairāk informācijas par pasākumiem un to norises laikiem bibliotēkās –  http://jzb.lv/index.php?&3

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē