25.3 °C, 1.3 m/s, 65.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsEdgars Krūmiņš Pasaules tūres jauno sezonu iesāk ar 4. vietu
Edgars Krūmiņš Pasaules tūres jauno sezonu iesāk ar 4. vietu
28/03/2021

Jelgavnieks Edgars Krūmiņš ar 3×3 basketbola komandu “Riga” Pasaules tūres 2021. gada pirmajā posmā Kataras galvaspilsētā Dohā izcīnījis 4. vietu.

Turnīrs norisinājās divas dienas. 26. martā notika apakšgrupu spēles. Tajā Latvijas komanda ar 21:20 pieveica komandu “Edmonton” no Kanādas (Edgars guva piecus punktus) un ar rezultātu 17:18 piekāpās komandai “Amsetrdam” no Nīderlandes (Edgars guva 1 punktu). Ceturtdaļfinālam kvalificējās katras apakšgrupas divas labākās komandas, un “Riga” tika kā otrā savā apakšgrupā.

 

27. martā cīņas turpinājās ar ceturtdaļfināliem. Ceturtdaļfinālā latvieši ar 18:16 pagarinājumā pieveica Austrijas komandu “Graz” (Edgars guva 7 punktus), savukārt pusfinālā piedzīvots zaudējums pret Serbijas “Novi Sad” ar rezultātu 16:21 (Edgars guva 4 punktus).

 

Pasaules tūrē spēle par 3. vietu netiek aizvadīta, komandu secību tabulā nosakot pēc iemesto punktu skaita. Līdz ar to šajā posmā komanda “Riga” ierindojās 4. vietā.

 

Edgars Krūmiņš šajā turnīrā kopumā guva 17 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas.

 

“Jau rīt dosimies uz Krieviju, kur aizvadīsim Eiropas Vienotās līgas 2. posmu. Pēc tam ieplānota treniņnometne Spānijā un trešais Eiropas Vienotās līgas noslēdzošais posms,” nākamos soļus ieskicē sportists.

 

Foto: no sportista personīgā arhīva