18.7 °C, 5.8 m/s, 83.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsEdgars Krūmiņš – rezultatīvākais pasaulē
Edgars Krūmiņš – rezultatīvākais pasaulē
23/11/2020

Apkopojot datus par šogad četriem aizvadītajiem 3×3 basketbola Pasaules tūres posmiem, par rezultatīvāko spēlētāju šobrīd pasaulē kļuvis jelgavnieks Edgars Krūmiņš.

Šogad notikuši četri Pasaules tūres posmi, kuros kopā Edgars guvis 101 punktu. Pirmajā, Debrecenas, posmā Edgars iemeta 21 punktu. Otrajā, Ungārijas, posmā, viņam 31 gūts punkts. Trešajā, Eiropas, posmā jelgavnieks guva 15 punktus. Savukārt ceturtajā posmā Dohā, kas norisinājās aizvadītajā nedēļas nogalē, Edgars guva 34 punktus.

 

Šogad visvairāk punktu Edgaram izdevies gūt pret komandām “Utena” (Lietuva) un “Debrecen” (Ungārija) – pret šim komandām Edgars guvis pa 15 punktiem. Pa 13 punktiem viņš guvis pret komandām “Liman” (Serbija) un “Ub” (Serbija).

 

“Protams, ir laba sajūta būt pirmajam pasaulē, tomēr priekšā ir vēl viens posms,” norāda Edgars, kuru komandas biedri mēdz dēvēt arī par Snaiperi, jo lielu daļu punktu Edgars gūst no tālmetienu līnijas.

 

Jāpiebilst, ka arī Edgara komandas biedri ir starp rezultatīvākajiem spēlētājiem. Kārlis Lasmanis ar 99 punktiem ir otrais, bet Nauris Miezis ar 93 punktiem – ceturtais. Trešo vietu ieņem serbu komandas “Liman” spēlētājs Stefans Stojačičs ar 95 gūtiem punktiem. Piecinieku noslēdz cits “Liman” spēlētājs Stefans Kojičs ar 87 gūtiem punktiem.

 

Šī gada pēdējais Pasaules tūres posms jeb fināls notiks Saūda Arābijas pilsētā Džidā 18. un 19. decembrī. Tajā iekļuvušas 12 labākās ranga komandas, tostarp Edgara pārstāvētā komanda “Riga”, kura šobrīd rangā ieņem dalītu 1. vietu kopā ar Serbijas vienību “Liman”.

 

 

Foto: Fiba3x3.com