23.4 °C, 2.3 m/s, 73.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaEglītes bez maksas var nodot vairākās vietās
Eglītes bez maksas var nodot vairākās vietās
29/12/2022

Jelgavnieki pēc svētkiem eglītes aicināti bez maksas nodot dalīto atkritumu savākšanas laukumos pilsētā vai līdz 16. janvārim nogādāt stāvlaukumā pie “Gren” biomasas koģenerācijas stacijas Rūpniecības ielā 73A. Tāpat līdz 29. janvārim daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji vienu eglīti drīkst novietot savā pagalmā pie atkritumu konteineriem. Eglītes bez maksas tiek pieņemtas arī atkritumu šķirošanas poligonā “Brakšķi”.

SIA “Zemgales EKO” valdes loceklis Aleksejs Jankovskis norāda, ka eglītes pēc svētkiem tiks pieņemtas visos dalīto atkritumu šķirošanas laukumos, taču tām jābūt bez rotājumiem un iepakojuma. Laukuma Ganību ielā 84 darba laiks – pirmdienās no pulksten 8 līdz 19, no otrdienas līdz piektdienai no pulksten 8 līdz 17, sestdienās no pulksten 9 līdz 14. Svētdienās laukums ir slēgts. Dalīto atkritumu savāšanas laukums Paula Lejiņa ielā 6 un Salnas ielā 20 atvērts no otrdienas līdz svētdienai no pulksten 10 līdz 19, pirmdienās abi laukumi ir slēgti.

 

Turpinot pirms četriem gadiem aizsākto tradīciju, Jelgavas siltumapgādes uzņēmums SIA “Gren” arī šoreiz rīko akciju “Atnes savu Ziemassvētku eglīti un sasildi Jelgavu!”. No 2. līdz 16. janvārim stāvlaukumā pie “Gren” biomasas koģenerācijas stacijas Rūpniecības ielā 73A būs novietots speciāls konteiners, kurā iedzīvotāji un uzņēmēji pārstrādei bez maksas varēs nodot savu svētku eglīti. Eglītes tiks izžāvētas, sašķeldotas un izmantotas enerģijas ražošanai biomasas koģenerācijas stacijā. Svarīgi – pirms ievietošanas konteinerā eglītei obligāti jānoņem visi svētku rotājumi, kā arī iepakojums, kas izmantots, to transportējot. Jāpiebilst, ka šā gada sākumā jelgavnieki ar svētku eglītēm piepildīja 34 kubikmetrus lielu šķeldas konteineru.

 

 

Daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji vienu eglīti bez maksas pēc svētkiem drīkst novietot pie atkritumu konteineriem savā pagalmā. Bez maksas tiks aizvestas tās eglītes, kas pie konteineriem tiks novietotas ne vēlāk kā līdz 29. janvārim. Pēc šī datuma tiks piemērota papildu maksa.

 

Arī atkritumu poligonā “Brakšķi” no 2. līdz 15. janvārim būs novietots konteiners, kurā bez maksas varēs atstāt eglīti. No privātpersonas tiks pieņemta viena eglīte.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē