14.7 °C, 0.9 m/s, 93.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiEkskursija ar autobusu “Jelgavas novada ziemeļpuses dārgumi”
Ekskursija ar autobusu “Jelgavas novada ziemeļpuses dārgumi”
27/09/2014

Svētdien, 28.septembrī, pulksten 11 pie Jelgavas Sv. Trīsvienības torņa sāksies ekskursija ar autobusu "Jelgavas novada ziemeļpuses dārgumi", kas vedīs uz Jelgavas novada Kalnciema un Valgundes pagastiem. Ekskursijas laikā tiks apmeklēta Kalnciema vidusskola un sporta halle, kur norisināsies Kalnciema jaunsargu vienības paraugdemonstrējumi.

Foto: Ivars Veiliņš

Svētdien, 28.septembrī, pulksten 11 pie Jelgavas Sv. Trīsvienības torņa sāksies ekskursija ar autobusu “Jelgavas novada ziemeļpuses dārgumi”, kas vedīs uz Jelgavas novada Kalnciema un Valgundes pagastiem. Ekskursijas laikā tiks apmeklēta Kalnciema vidusskola un sporta halle, kur norisināsies Kalnciema jaunsargu vienības paraugdemonstrējumi.
 
Nākamajā apskates vietā – SIA „Gneiss” dolomīta karjerā – ekskursijas dalībnieki varēs uzzināt par dolomīta pārstrādi un apskatīt uzņēmuma ražotni. Savukārt, ekskursijas noslēgumā, viesojoties „Dzintaru” mājās, būs iespējams iepazīt radošo uzņēmumu „Dzintaru darbnīca” un uzzināt par dažādiem inovatīviem dzintara produktiem, piemēram, dabīgo kosmētiku un ziedēm no Baltijas dzintara, adījumiem ar dzintara pavedienu un zīda apgleznojumiem.
 
Ekskursiju vadīs gide Tabita Šķerberga, ekskursijas ilgums 7 stundas. Dalības maksa ekskursijā 8,00 EUR, skolēniem, studentiem un pensionāriem 7,00 EUR, pirmsskolas vecuma bērniem neaizņemot atsevišķu vietu transportā – bezmaksas. Ekskursijas dalībnieki aicināti ņemt līdzi pusdienas piknikam.
 
Pieteikšanās ekskursijām Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā pa tālruni 63005447 vai e-pastu .
 

Informāciju sagatavoja
Jelgavas reģionālais tūrisma centrs