14.3 °C, 2.3 m/s, 74.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiEkskursija kājām “Dzelzceļš Jelgavā senāk un tagad”
Ekskursija kājām “Dzelzceļš Jelgavā senāk un tagad”
25/09/2014

27.septembrī, pulksten 11 pie Jelgavas Sv. Trīsvienības torņa sāksies ekskursija kājām "Dzelzceļš Jelgavā senāk un tagad", kurā būs iespējams uzzināt vairāk par vienu no tūrisma dzinējspēkiem – dzelzceļu. Ekskursijas laikā tiks apmeklēta Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja Jelgavas ekspozīcija, kur varēs noskaidrot, kā tiek vadīta vilcienu kustība dzelzceļos, un apskatīt virkni priekšmetu, bez kurām dzelzceļa darbs nav iespējams.

Publicitātes foto

27.septembrī, pulksten 11 pie Jelgavas Sv. Trīsvienības torņa sāksies ekskursija kājām “Dzelzceļš Jelgavā senāk un tagad”, kurā būs iespējams uzzināt vairāk par vienu no tūrisma dzinējspēkiem – dzelzceļu. Ekskursijas laikā tiks apmeklēta Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja Jelgavas ekspozīcija, kur varēs noskaidrot, kā tiek vadīta vilcienu kustība dzelzceļos, un apskatīt virkni priekšmetu, bez kurām dzelzceļa darbs nav iespējams.

Pēc ekspozīcijas apmeklējuma ekskursanti dosies pāri dzelzceļa tiltam, lai nokļūtu Jelgavas vilcienu depo. Šeit ikviens varēs uzzināt, kas ir griezulis, kā arī apskatīt tvaika lokomotīvi un vēsturiskos vilcienu vagonus.
 
Ekskursiju vadīs gide Edīte Pole, ekskursijas ilgums 2,5 stundas. Dalības maksa ekskursijā 4,00 EUR, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 3,00 EUR, pirmsskolas vecuma bērniem – bezmaksas.

Informāciju sagatavoja
Jelgavas reģionālais tūrisma centrs