-5.9 °C, 3.1 m/s, 88.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiEkskursija pa studentu ceļiem un neceļiem
Ekskursija pa studentu ceļiem un neceļiem
30/07/2012

4.augustā, pulksten 13 Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina piedalīties ekskursijā ar gidu „Studentisks špacieris pa Jelgavu ar pastāstiem par studentiem un ne tikai…". Pastaigas laikā uzzināsiet, kur mājo meži, eki un lifi, nobaudīsiet gardo studentu picu un varbūt pat no pašiem pirmavotiem uzzināsiet studentu teiksmainos piedzīvojumus. Ekskursiju vadīs gide Ina Jurģe.

Foto: Ekskursijas afiša

4.augustā, pulksten 13 Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina piedalīties ekskursijā ar gidu „Studentisks špacieris pa Jelgavu ar pastāstiem par studentiem un ne tikai…”. Pastaigas laikā uzzināsiet, kur mājo meži, eki un lifi, nobaudīsiet gardo studentu picu un varbūt pat no pašiem pirmavotiem uzzināsiet studentu teiksmainos piedzīvojumus. Ekskursiju vadīs gide Ina Jurģe.
 
Ekskursijas ietvaros būs iespējams apskatīt Jelgavas studentu galveno mītni – Jelgavas pili, Jelgavas dzelzceļa staciju, izstaigāt studentu „īsceļus” caur pagalmiem, apskatīt fakultātes, kopmītnes un noklausīties stāstus par iecienītākajām studentu izklaidēm agrāk un tagad.
 
Ekskursijas „Studentisks špacieris pa Jelgavu ar pastāstiem par studentiem un ne tikai…” sākums būs Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa 1.stāvā. Cena dalībai ekskursijā pieaugušajiem – 1,50 Ls, skolēniem – 0,50 Ls, pirmsskolas vecuma bērniem – bez maksas. Ekskursijai iespējams pieteikties iepriekš, zvanot pa tālruni 63005447 vai sūtot e-pastu uz .
 
Jaunajā tūrisma sezonā Jelgavas reģionālais tūrisma centrs sestdienās organizē regulāras ekskursijas pa Jelgavu, Jelgavas novadu un Ozolnieku novadu. Plašāku informāciju un ekskursiju grafiku meklējiet mājas lapā www.visit.jelgava.lv.

Informācija sagatavota
Jelgavas reģionālais tūrisma centrs