-4.6 °C, 0.6 m/s, 93.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiEkskursija par viduslaiku Jelgavu
Ekskursija par viduslaiku Jelgavu
29/05/2012

Sestdien, 2.jūnijā, pulksten 13 Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina piedalīties ekskursijā „Jelgavas viduslaiku vārtu stāsts”.  Ekskursijas maršruts vedīs pa Vaļņu ielu, kas iezīmē 16.gadsimta Jelgavas pilsētas robežas, kā arī gar viduslaiku pilsētas Ezera, Dobeles, Mazo un Posta vārtu vietām. Pa ceļam tiks apskatīti un ar interesantiem stāstiem apvīti arī senās Jelgavas kultūras pieminekļi – baznīcas, kapi, parki un nami. Ekskursijas ilgums aptuveni 3 stundas.

Foto: Reģionālā tūrisma centra arhīvs

Sestdien, 2.jūnijā Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina piedalīties ekskursijā „Jelgavas viduslaiku vārtu stāsts” un iepazīt Jelgavu gida un vēsturnieka Andra Tomašūna vadībā.

Ekskursijas maršruts vedīs pa Vaļņu ielu, kas iezīmē 16.gadsimta Jelgavas pilsētas robežas, kā arī gar viduslaiku pilsētas Ezera, Dobeles, Mazo un Posta vārtu vietām. Pa ceļam tiks apskatīti un ar interesantiem stāstiem apvīti arī senās Jelgavas kultūras pieminekļi – baznīcas, kapi, parki un nami. Ekskursijas ilgums aptuveni 3 stundas.
 
Ekskursija „Jelgavas viduslaiku vārtu stāsts” notiks 2012.gada 2.jūnijā, pulksten 13 no Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa 1.stāva. Cena dalībai ekskursijā pieaugušajiem – 1,50 Ls, skolēniem – 0,50 Ls, pirmsskolas vecuma bērniem – bez maksas. Ekskursijai iespējams pieteikties iepriekš, zvanot pa tālruni 63005447 vai sūtot e-pastu uz .
 
Jaunajā tūrisma sezonā Jelgavas reģionālais tūrisma centrs sestdienās organizē regulāras ekskursijas pa Jelgavu, Jelgavas novadu un Ozolnieku novadu. Ekskursijas gida pavadībā notiks arī 16. un 30. jūnijā. Plašāku informāciju un ekskursiju grafiku meklējiet mājas lapā www.visit.jelgava.lv.

Informāciju sagatavoja
Jelgavas reģionālais tūrisma centrs