19.1 °C, 1.8 m/s, 94 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiEkskursijas Smilšu skulptūru festivāla laikā
Ekskursijas Smilšu skulptūru festivāla laikā
06/07/2014

8. Starptautiskā Smilšu skulptūru festivāla laikā ikviens jelgavnieks un pilsētas viesis ir aicināts iepazīt pilsētu, dodoties aizraujošās ekskursijās ar autobusu.

Foto: Jelgavas Reģionālais tūrisma centrs

8. Starptautiskā Smilšu skulptūru festivāla laikā ikviens jelgavnieks un pilsētas viesis ir aicināts iepazīt pilsētu, dodoties aizraujošās ekskursijās ar autobusu.

12.jūlijā pulksten 13 notiks ekskursija ar autobusu „Kas jauns Jelgavā?”. Ekskursijas laikā gida pavadībā būs iespējams uzzināt, kā Jelgava mainās un attīstās, kas jauns uzbūvēts, ko šeit ražo un kādi ir jelgavnieku sasniegumi. Ekskursijas ilgums 2 stundas, ekskursijas cena 5,00 eiro, skolēniem, studentiem un pensionāriem 4,00 eiro. 

13.jūlijā pulksten 13 ikviens aicināts doties ekskursijā ar autobusu „Zaļā Jelgava – daba pilsētā”. Jelgava ir pilsēta ar unikālu dzīves vidi, jo šeit pilsētas centrālajā teritorijā ir dabas liegums – Lielupes palienes pļavas ar Eiropas mērogā īpaši aizsargājamas dabas teritorijas statusu, kur mājo vairāk nekā 50 savvaļas zirgi. Ekskursijas laikā iepazīsim Jelgavas parkus un īpašos kokus, uzzināsim, kā klājas savvaļas zirgiem un mēģināsim atpazīt augus sugas kopā ar augu pazinēju Lielupes palienes pļavās. Jāņem vērā, ka 2 stundas paredzēts uzturēties brīvā dabā, staigājot pa pļavām, tāpēc nepieciešami piemēroti apavi un apģērbs. Ekskursijas ilgums 3 stundas, ekskursijas cena pieaugušajiem 6,00 eiro, skolēniem, studentiem un pensionāriem 5,00 eiro.

Abas ekskursijas sāksies no Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa, Akadēmijas ielā 1, vietu skaits ekskursijās ierobežots. Pieteikties ekskursijām iespējams pa tālruni 63005447 vai e-pastu .
 

Informācija sagatavota
Jelgavas Reģionālajā tūrisma centrā