13.5 °C, 3.9 m/s, 81.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaEņģeļu egle aicina atvērt sirdis
Eņģeļu egle aicina atvērt sirdis
04/12/2019

Driksas ielas gājēju posmā 5. decembrī pulksten 16 tiks iedegta labdarības akcijas Eņģeļu egle, ko tradicionāli rotās Jelgavas izglītības iestāžu audzēkņi. Tas ir sveiciens ikvienam pilsētniekam un vienlaikus atgādina, ka Jelgavā ir cilvēki, kuri gatavi darīt labus darbus.

Labdarības akcija “Eņģeļu egle” jau deviņus gadus tradicionāli Jelgavā ievada Ziemassvētku gaidīšanas laiku, aicinot palīdzēt tiem, kam dzīvē klājies grūtāk. Eņģeļu egles iedegšana ir arī simbolisks labdarības akcijas noslēgums, kurā ikviens tiek aicināts ziedot pārtikas produktus, kuriem ir ilgs uzglabāšanas termiņš, piemēram, tēju, saldumus, miltus, putraimus un citas pārtikas preces pilsētas vientuļajiem pensionāriem, bērniem ar īpašām vajadzībām, kā arī bērniem no maznodrošinātām ģimenēm.  

 

Šogad ar akcijas palīdzību plānots dāvāt svētku prieku 350 jelgavniekiem, no kuriem 230 ir vientuļie pensionāri, bet 120 – bērni ar īpašām vajadzībām vai no maznodrošinātām ģimenēm.

 

Ziedošana turpināsies vēl dienu pēc egles iedegšanas – līdz 6. decembrim. Plānots, ka pārtikas produktu paciņas pie to saņēmējiem nonāks 13. un 14. decembrī.

 

Par iespējām piedalīties ziedojumu nodošanā skolās, kā arī palīdzēt nogādāt paciņas pensionāriem un bērniem, interesenti aicināti sazināties ar pasākuma atbalstītāju Māri Liscovu pa tālruni 26044411.

 

Labdarības akciju “Eņģeļu egle” rīko Jelgavas pilsētas pašvaldība kopā ar Jelgavas izglītības pārvaldi, bērnu un jauniešu centru “Junda”, Jelgavas Amatu vidusskolu un kafejnīcu “Silva”.

 

Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un/vai fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēt, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē