22 °C, 3.8 m/s, 64.1 %

Jaunumi

Sākumlapa Jaunumi„Ēnu diena” Jelgavas Domē
„Ēnu diena” Jelgavas Domē
22/02/2006

Ēnas” ir ieguvuši Jelgavas domes priekšsēdētāja vietnieki Jurijs Strods un Aigars Rublis, kā arī vairāki pašvaldības speciālisti. „Mēs esam pagodināti, ka ir skolēni, kas vēlas iepazīties ar Jelgavas pašvaldības darbību un tajā notiekošajiem procesiem” ar uzrunu skolēnus sveica J.Strods. Tāpat priekšsēdētāja vietnieks skolēnus iepazīstināja ar Jelgavas pilsētu, tās straujo attīstību.

Skolnieki darba dienas gaitā varēs iepazīties ar pašvaldības būvvaldes, administratīvās pārvaldes, informācijas tehnoloģiju sektora, kā arī citu struktūrvienību darbību un to speciālistu ikdienas darba specifiku, darba plāniem.

Tā kā Ēnu diena ik gadu tiek rīkota visā pasaulē, tad arī Jelgavas pašvaldībā Ēnu dienas organizēšana ir izveidojusies par tradīciju. Galvenais iemesls tradīciju turpināšanai ir skolēnu izrādītā lielā interese par Jelgavas pašvaldības darbību, struktūrvienībām un to speciālistiem. Iepazīties ar Jelgavas pašvaldības darbu bija ieradušies arī Ozolnieku pamatskolas 2b klases skolnieki. Visvairāk bērniem patika apsēsties Domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa krēslā viņa kabinetā.

Ēnu dienu organizē sabiedriskā organizācija „Junior Achievment – Latvija”. Organizācijas misija ir veicināt Latvijas sociāli ekonomisko attīstību, sagatavojot tās jaunatni un nākotnes līderus dzīvei un darbam mūsdienīgos tirgus ekonomikas apstākļos.

Informācija sagatavota Jelgavas pašvaldības sabiedrisko attiecību sektorā

Ozolnieku pamatskolas 2b klase Andra Rāviņa kabinetā

Ozolnieku pamatskolas 2b klase Andra Rāviņa kabinetā