-2.1 °C, 5.2 m/s, 90.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiES reformu ieguldījums vietējo un reģionālo pašvaldību izaugsmē
ES reformu ieguldījums vietējo un reģionālo pašvaldību izaugsmē
28/08/2008

2.oktobrī plkst. 10.00 Jelgavas rajona padomes zālē norisināsies diskusija "Eiropas Savienības reformu ieguldījums vietējo un reģionālo pašvaldību izaugsmē". Diskusiju rīko Latvijas Pašvaldību savienība sadarbībā ar Jelgavas rajona padomes EK informācijas punktu Europe Direct, EK pārstāvniecību Latvijā un Finanšu ministriju.

2.oktobrī plkst. 10.00 Jelgavas rajona padomes zālē norisināsies diskusija “Eiropas Savienības reformu ieguldījums vietējo un reģionālo pašvaldību izaugsmē”. Diskusiju rīko Latvijas Pašvaldību savienība sadarbībā ar Jelgavas rajona padomes EK informācijas punktu Europe Direct, EK pārstāvniecību Latvijā un Finanšu ministriju.

Aicinām arī Jūs piedalīties pasākumā, lai uzklausītu ekspertu viedokļus par reformām, kas risinās Eiropas Savienībā, un diskutētu par šo reformu ietekmi uz Zemgales vietējām un reģionālajām pašvaldībām, organizācijām un iedzīvotājiem.

Ar diskusijas norisi lūdzu iepazīties pievienotajā Jelgavas rajona padomes priekšsēdētājas I.Savickas uzaicinājuma vēstulē un darba kārtībā. Lai reģistrētos pasākumam, lūdzu aizpildīt pieteikuma formu un nosūtīt uz e-pastu vai pa faksu 63022235 līdz 8.septembrim.

Informāciju sagatavoja:
Zemgales NVO centrs
T. 63021910