23.3 °C, 3.2 m/s, 41 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSociālais atbalstsFinansiāls atbalsts bezdarbnieku apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanai
Finansiāls atbalsts bezdarbnieku apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanai
02/10/2019

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā reģistrētajiem bezdarbniekiem iespēju saņemt finansiālu atbalstu ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanai.

NVA atlīdzina reģistrētajiem bezdarbniekiem ar profesionālās kvalifikācijas eksāmenu saistītos izdevumus, ja pēc profesionālās kompetences novērtēšanas ir saņemts profesionālo kvalifikāciju apliecinošs dokuments.

 

Bezdarbnieka zināšanu pārbaudi un atbilstību attiecīgās profesijas standartiem veic akreditētas izglītības iestādes vai akreditēti eksaminācijas centri, to saraksts ir pieejams Izglītības kvalitātes valsts dienesta (IKVD) mājaslapā (www.ikvd.gov.lv).

 

Lai saņemtu ar profesionālās kvalifikācijas eksāmenu saistīto izdevumu kompensāciju, NVA reģistrētajam bezdarbniekam pēc kvalifikāciju apliecinoša dokumenta iegūšanas 10 darbdienu laikā jāpiesakās savā NVA filiālē. Izdevumus par profesionālās kompetences novērtēšanu NVA atlīdzinās mēneša laikā.

 

Plašāku informāciju par Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumu “Atbalsts profesionālās kompetences novērtēšanai” var iegūt tuvākajā NVA filiālē vai NVA mājaslapā (“Atbalsts profesionālās kompetences novērtēšanai“).

 

Vairāk šeit.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē