22.5 °C, 3.8 m/s, 56.7 %

Sākumlapa JaunumiFK “Jelgava” ar 3:0 sagrauj Bratislavas “Slovan”
FK “Jelgava” ar 3:0 sagrauj Bratislavas “Slovan”
22/07/2016

Ceturtdien, 21.jūlijā UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra 2. kārtas spēlē futbola komanda “Jelgava” ar 3:0 sagrāva Slovākijas vicečempionus Bratislavas "Slovan", pirmo reizi iekļūstot turnīra 3. kārtā. Vārtus jelgavnieku labā guva Gļebs Kļuškins, Boriss Bogdaškins un Oļegs Malašenoks.

Ceturtdien, 21.jūlijā UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra 2. kārtas spēlē futbola komanda “Jelgava” ar 3:0 sagrāva Slovākijas vicečempionus Bratislavas “Slovan”, pirmo reizi iekļūstot turnīra 3. kārtā. Vārtus jelgavnieku labā guva Gļebs Kļuškins, Boriss Bogdaškins un Oļegs Malašenoks.

Pirmajā puslaikā bumbu pārsvarā kontrolēja slovāki, tomēr 25.minūtē pretinieki soda laukumā pārkāpa noteikumus pret FK “Jelgava” aizsargu Abdulaju Dialo, kurš tika nogāzts, un tiesnesis piešķīra 11 metru soda sitienu, kuru veiksmīgi realizēja Gļebs Kļuškins – 1:0. Klātienē mūsējos atbalstīja 1560 skatītāju.

Otrā puslaika sākumā, pēc veiksmīgas Oļega Malašenoka piespēles, precīzu sitienu zem vārtu pārliktņa izpildīja Boriss Bogdaškins – 2:0. Pēdējās šaubas kliedēja Oļegs Malašenoks, kurš 85.minūtē iesita 3. vārtus.

Jau pēc nedēļas komanda spēlēs pret Israēlas komandu Jeruzalemes “Beitar”. Pirmā spēle notiks Latvijā, bet spēle notiks Rīgā.

Jāatgādina, ka 1. kārtā divu spēļu summā FK “Jelgava” ar 5:4 pieveica Islandes  “Breidablik”.