18.4 °C, 1.1 m/s, 90 %

Sākumlapa JaunumiFK „Jelgava” piedzīvo zaudējumu Liepājā
FK „Jelgava” piedzīvo zaudējumu Liepājā
15/05/2014

Trešo reizi šajā sezonā futbola klubs „Jelgava” spēlēja ar FK „Liepāja”. SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas 10. kārtā jelgavnieki neizmantoja iespēju nonākt labāko trijniekā. Pirmajā puslaikā „Jelgava” nonāca „iedzinējos” ar 0:2, 45. minūtē vienus vārtus atguva Vladislavs Kozlovs, bet spēles atlikušajā laikā liepājnieki noturēja sev labvēlīgo 2:1. Kurzemnieki savu pārsvaru pret jelgavniekiem ir palielinājuši līdz pieciem punktiem.

Iepriekšējās spēlēs SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas ietvaros „Jelgavas” komanda apspēlēja „Liepāju” viesos ar 3:2, bet kausa pusfināla mačā Jelgavā pie panākuma jelgavnieki tika vien spēles papildlaikā (1:0). Līdz šim liepājnieki bija aizvadījuši par vienu spēli vairāk, bet 14. maija vakarā jelgavniekiem bija laba iespēja atkal pārspēt mājiniekus punktu ziņā.

21. maijā pulksten 18 Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, notiks Latvijas Kausa fināla spēle starp FK “Jelgava” un “Skonto”. Biļetes nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs.