24.5 °C, 2.5 m/s, 51.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsFK “JELGAVA” startē SynotTip virslīgā
FK “JELGAVA” startē SynotTip virslīgā
30/09/2018

Sestdien, 29. septembrī Ventspils Olimpiskajā centrā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 23. kārtas spēle, kurā FK Ventspils savā laukumā viesos uzņēma FK Jeglava. Spēle noslēdzās ar 2:0 ventspilnieku labā.

 

Spēles rezultāts tika atklāts vien 74. minūtē, kad mājiniekus vadībā izvirzīja Tosins Ajeguns – pēc sāna auta izmešanas bumba nonāca “Jelgavas” soda laukumā, kur to nesekmīgi no savas vārtu priekšas centās izsist Daniils Ulimbaševs un bumba nonāca tieši pie T.Ajeguna, kurš to viegli iesita vārtos. Cīņas 82. minūtē “Jelgavas” aizsargs Minkevičs nogāza no kājām mājinieku spēlētāju Mordatenko un tiesnesis piešķīra 11 metru soda sitienu uz Jelgavas vārtiem. Soda sitienu devās izpildīt pirmo vārtu autors Tosins Ajeguns un viņš to paveica precīzi – raidot bumbu vārtu apakšējā stūrī (2:0).

 

Nākamā spēle mūsu komandai būs 7. oktobrī plkst. 13:00 Zemgales Olimpiskajā centrā pret «RFS». Tā būs pirmspēdējā FK “Jelgava” mājas spēle šosezon.

 

 

Iepriekšējās spēles:

Svētdien, 23. septembrī Zemgales Olimpiskajā centrā tika aizvadīta SynotTip Virslīgsa 22. kārtas pirmā spēle, kurā FK Jeglava savā laukumā uzņema Jūrmalas ”Spartaku”. Spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0. 

Spēles gaitu noteica viesi, kuri ieguva favorītu statusu šajā spēlē. Lielāko spēles daļu iniciatīva piederēja viesiem, tomēr jelgavnieki rūpīgi spēlēja aizsardzībā. Pēc spēles FK “Jelgava” vārtsargam Vladislavam Kurakinam galvenais trenneris Marians Pahars pateicās par sasniegumiem šajā spēlē, neielaižot nevienu vārtus.

 

15 minūtes pirms spēles beigām, jūrmalnieki kļuva īpaši aktīvi, cenšoties gūt vārtus un izcīnīt trīs punktus, lai sezonu noslēgtu četriniekā un iegūtu tiesības spēlēt Eirokausā. Tomēr jelgavnieki noturēja vārtus neieņemtus. Katra komanda ieguva pa vienam punktam: jūrmalnieki ar 34 punktiem ir piektie, jelgavnieki ar 18 punktiem ierindojas sestajā pozīcijā.

 

Komandai šosezon atlikušas vēl divas mājas spēles – 7. oktobrī pret “RFS” un 28. oktobrī pret FK “Liepāja/Mogo”.

Nākamā spēle jelgavniekiem būs 29. septembrī plkst. 15:00 izbraukumā pret Ventspils komandu.

 

15.septembrī Staicelē notika “”SynotTip” Virslīgas 21.kārtas spēle starp FK “Jelgava” un FK “Valmiera Glass/ViA”. Jelgavniekiem izdevās gūt vārtus un svinēt uzvaru spēlē – ar rezultātu 4:1.

 

Spēles rezultātu 3. minūtē atklāja Vidzemes komanda, kad vārtus guva Persons Grejs. Jelgavniekiem izdevās ne tikai atspēlēties, bet arī pārtraukumā doties, esot vadībā – spēles 16. minūtē bumbu pretinieku vārtos raidīja Daniils Hvoiņickis, bet 25. minūtē precīzs sitiens padevās Ivo Minkevičam. Šie Jelgavas Jaunatnes futbola akadēmijas audzēknim bija pirmie vārti Virslīgas komandas sastāvā.

 

Arī otrajā puslaikā jelgavnieki guva divus vārtus, savukārt Valmieras futbolistu centieni nebija rezultatīvi. Mūsu komandas spēlētājs Mindaugs Grigaravičs bumbu pretinieku vārtos raidīja 48. minūtē, savukārt Gurams Lukava 72. minūtē realizēja soda sitienu. Spēle noslēdzās ar rezultātu 4:1 jelgavnieku labā.

 

1.septembrī Daugavas stadionā Rīgā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 20.kārtas centrālā spēle starp futbola kluba “Metta/Latvijas Universitāte” un futbola kluba “Jelgava” komandām. Uzvaru ar rezultātu 3:0 izcīnīja mājinieki, kuriem šī bija jau trešā uzvara pēc kārtas. Pēc šīs spēles FK “Jelgava” Virslīgas kopvērtējuma tabulā atrodas 6.pozīcijā.

 

Spēles rezultātu 29.minūtē ar precīzu sitienu atklāja Van Dave Harmon, izvirzot FK “Metta/LU”vadībā ar rezultātu 1:0. Otrā puslaika ievadā, 50.minūtē mājiniekiem divu vārtu pārsvaru panāca Vladislavs Fjodorovs. Savukārt, vēl desmit minūtes vēlāk, Rīgas komandai izdevās panākt jau 3:0, pateicoties Ņikitas Ivanova vārtu guvumam 61. minūtē. Cīņas turpinājumā vārti vairāk netika gūti un tās noslēdzās ar rezultātu 3:0 “Metta/LU” labā.

 

FK Metta/Latvijas Universitāte 3:0 (1:0) FK Jelgava

Vārti: Harmon 29′, Fjodorovs 50′, Ivanovs 61′

2018.09.01 19:00 | Daugavas stadions​ 

SynotTip Virslīgas rezultātu tabula

 

 

K “Jelgava” spēļu grafiks ŠEIT

FK “Jelgava” 2018.gada sezonas sastāvs:

Vārtsargi

Jānis Krūmiņš (1992. dz.g.)

Mārcis Melecis (1991. dz.g.)

Emīls Emulovs (2000. dz.g.)

 

Aizsargi

Vjačeslavs Jemeļjaņenko (1995. dz.g.), Krievija

Valērijs Redjko (1983. dz.g.) (kapteinis)

Maksims Širjajevs (1995. dz.g.), Krievija

Oskars Deaks (1996. dz.g.)

Ivo Minkevičs (1999. dz.g.)

Helvijs Staļģis (1999. dz.g.)

Viktors Litvinskis (1996.dz.g.)

 

Pussargi

Mindaugs Grigaravičs (1992. dz.g.), Lietuva

Andris Krušatins (1996. dz.g.)

Artis Lazdiņš (1986. dz.g.)

Maksims Rafaļskis (1984. dz.g.)

Riotaro Nakano (1988. dz.g.), Japāna

Alans Siņeļņikovs (1990. dz.g.) (kapteiņa asistents)

Andrejs Kiriļins (1995. dz.g.)

Oskars Soroka (1999. dz.g.)

Daniils Ulimbaševs (1992.dz.g.)

 

Uzbrucēji

Vladislavs Kozlovs (1987. dz.g.)

Marks Kurtišs (1998. dz.g.)

 

Komandas vadība

Galvenais treneris: Marians Pahars

Trenera asistents: Dāvis Caune , trenera asistents: Valērijs Redjko , vārtsargu treneris: Sergejs Diguļovs

Dublieru komandas treneris: Mihails Miholaps

Ārsts: Oļegs Samoilenko, fizioterapeits: Jurijs Ksenzovs

Menedžeris: Mārtiņš Krūmiņš, administrators: Daniels Ivanovs, radošais direktors: Ainārs Tamisārs, sporta direktors: Sergejs Golubevs

Kluba prezidents: Māris Peilāns

 

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Informācija: FK Jelgava, Sporta servisa centrs