21.7 °C, 4.6 m/s, 51.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsēta“Fortum Jelgava” veiks siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes
“Fortum Jelgava” veiks siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes
02/07/2020

Lai rūpētos par drošu un kvalitatīvu siltumapgādes pakalpojuma sniegšanu un savlaicīgi atklātu potenciālos bojājumus apkures sistēmā, SIA “Fortum Jelgava” līdz 28. jūlijam pilsētā veiks siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes. To laikā klientiem nebūs pieejams karstais ūdens.

SIA “Fortum Jelgava” pārstāve Guntra Matisa informē, ka hidrauliskās pārbaudes laikā no siltumtīkliem ir jāatslēdz visi patērētāji, kurus skar konkrētā pārbaude, līdz ar to šiem iedzīvotājiem nebūs pieejams karstais ūdens. Šovasar siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes uzņēmums plāno veikt tiem siltumtīklu posmiem, kuri pieņemti ekspluatācijā pirms 2001. gada. Kopējais pārbaudāmo siltumtīklu garums ir gandrīz desmit kilometri, kas ir aptuveni 13 procenti no tīklu kopgaruma. Kopējais siltumtīklu garums Jelgavā ir 75 kilometri.

 

Pārbaudes plānots sākt 7. jūlijā ar mājām Meiju ceļā, Ganību ielā, Celtnieku, Traktoristu un Lidotāju ielā. Pirms katras plānotās hidrauliskās pārbaudes uzņēmums informēs pārbaudāmo māju pārvaldnieku, kā arī pie mājas tiks izvietota informācija iedzīvotājiem, tāpat to, kurās ēkās tiks veiktas hidrauliskās pārbaudes, var uzzināt “Fortum Jelgava” mājaslapā www.fortum.lv.

 

Ja hidraulisko pārbaužu laikā iedzīvotāji novēro zaļgana ūdens noplūdi (siltumnesējs ir iekrāsots ar videi un cilvēka veselībai nekaitīgu pārtikas krāsvielu), lūgums nekavējoties ziņot “Fortum Jelgava” Klientu apkalpošanas centram pa tālruni 63007055.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē